Výpis produktů výrobce Tefcold
Celkem 360 produktů
Chladicí skříň prosklené dveře
Tefcold Atom Maxi C2DB
Doprava zdarma
skladem
52 022 Kč
| Energetická třída: | B |
| Výška: | 200.3 cm |
| Celkový objem: | 809 l |
Mrazicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BF 850
Doprava zdarma
skladem
52 708 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí panoramatická vitrína
Tefcold UPD 400 C
Doprava zdarma
skladem
53 361 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 195 cm |
| Celkový objem: | 248 l |
Chladicí stůl
Tefcold UC5360
Doprava zdarma
skladem
57 913 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 68 cm |
| Celkový objem: | 262 l |
Kombinovaný chladicí/mrazicí stůl
Tefcold UD2-3-P
Doprava zdarma
skladem
59 220 Kč
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
