Výpis produktů výrobce Tefcold
Celkem 360 produktů
Chladicí skříň dvoudveřová s prosklenými dveřmi
Tefcold FS 1202 S-P
Doprava zdarma
skladem
48 504 Kč
Dvoudveřová chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold GUC 140
Doprava zdarma
skladem
48 526 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 200 cm |
| Barva: | Nerezová |
Chladicí skříň s plnými dveřmi
Tefcold BK 850
Doprava zdarma
skladem
48 646 Kč
| Energetická třída: | G |
| Výška: | 201 cm |
| Barva: | Nerezová |
Prosklená chladicí skříň
Tefcold FSC1000H BLACK
Doprava zdarma
skladem
49 669 Kč
| Energetická třída: | F |
| Výška: | 200 cm |
| Celkový objem: | 882 l |
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Minibar prosklené křídlové dveře Tefcold CBC 410 G
Doprava zdarma
skladem
49 854 Kč
| Energetická třída: | C |
| Výška: | 86 cm |
| Celkový objem: | 630 l |
Chladicí skříň dvoudveřová prosklená s křídlovými dveřmi
Tefcold FSC 1200 H
Doprava zdarma
skladem
49 920 Kč
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
