Výpis produktů výrobce Rabalux
Nejprodávanější produkty v kategorii Rabalux
| 1 |
|
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
589 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V |
ihned k expedici
|
750 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
1 090 Kč |
Celkem 333 produktů
LED žárovka
Rabalux 1616 A60 E27 7W LED světelný zdroj
skladem
130 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 2081 Solo GU10 1x MAX 40W bílá
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2083 Solo GU10 4x MAX 40W bílá
skladem
1 390 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 74025 RICARDO kouřové sklo, 1xE27
Doprava zdarma
skladem
2 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71202 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, černá
skladem
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 71123 Robik LED 18W D28cm
skladem
450 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Rabalux 1949 COB LED G4, 2W, 230lm, 3000K
skladem
90 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G4 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED žárovka
Rabalux 79160 G95 E27 12W LED filament světelný zdroj 2000lm, 3000K
skladem
149 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 12 W |
LED žárovka
Rabalux 79120 zdroj SMD LED G9, 7W, 640lm, 4000K
skladem
95 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72371 EMERENCIA, 3xE27
Doprava zdarma
skladem
3 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Solná lampa
Rabalux 76024 SALTOR H11cm
skladem
190 Kč
| Max. příkon zdroje: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | SALTOR |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71201 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, černá
skladem
145 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71195 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, bílá
skladem
130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71196 SHAUN2 15W, 1570lm, 4000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71194 SHAUN2 24W, 2600lm, 4000K, d220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71197 SHAUN2 24W, 2460lm, 4000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72411 ZOFRAEL LED, 24W, 1850lm, 3000K
Doprava zdarma
skladem
3 990 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Styl: | Moderní |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71208 SHAUN2 15W, 1480lm, 3000K, 165x165mm, bílá
skladem
199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71211 SHAUN2 LED 15W, 1450lm, 3000K, d165mm, černá
skladem
209 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
