Výpis produktů výrobce Procraft
Nejprodávanější produkty v kategorii Procraft
| 1 |
|
Procraft PTA20/2 bez akumulátoru a nabíječky |
ihned k expedici
|
2 787 Kč | |
| 2 |
|
Procraft HS-10 |
ihned k expedici
|
530 Kč | |
| 3 |
|
Procraft PKA32Li |
ihned k expedici
|
1 599 Kč |
Celkem 433 produktů
Aku LED reflektor
Procraft LP20 aku/220V bez akumulátoru a nabíječky
skladem
1 263 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | Neuvádí se |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Plachta
Procraft ST5x6 200g/m2 nepromokavá s oky 5x6 m stříbrná
skladem
704 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 6 m |
| Délka: | 5 m |
Benzínový křovinořez
Procraft 357GBC
skladem
2 999 Kč
| Objem motoru: | 42,7 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Plachta
Procraft ST3x4 200g/m2 nepromokavá s oky 3x4 m stříbrná
skladem
286 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 3 cm |
| Délka: | 4 m |
Aku vrtací kladivo
Procraft PHA40bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
1 888 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Benzínová řetezová pila
Procraft GS-502
skladem
1 806 Kč
| Příkon/výkon: | 2100 W |
| Délka lišty: | 400/450 mm |
Aku vrtací šroubovák
Procraft PA18C
skladem
1 144 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1.5 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Benzínový křovinořez
Procraft T4200 Pro
skladem
2 299 Kč
| Objem motoru: | 42,7cm3 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l l |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF720-200
Doprava zdarma
skladem
5 712 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 720 mm |
| Průměr kotouče: | 200 mm |
Benzínový křovinořez
Procraft T4350-S s dělitelnou hřídelí
skladem
2 649 Kč
| Objem motoru: | 52 ccm |
| Objem palivové nádrže: | 1,2 l |
Úhlová bruska
Procraft PW2200ES (PW1400ES), 180mm
skladem
1 862 Kč
| Příkon: | 1400 W |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Plachta
Procraft ST3x3 200g/m2 nepromokavá s oky 3x3 m stříbrná
skladem
216 Kč
| Typ: | Krycí plachta |
| Šířka: | 3 cm |
| Délka: | 3 m |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
