Výpis produktů výrobce Procraft
Nejprodávanější produkty v kategorii Procraft
| 1 |
|
Procraft BG600 |
ihned k expedici
|
1 537 Kč | |
| 2 |
|
Procraft PОВ1200H |
skladem
|
1 659 Kč | |
| 3 |
|
Procraft ST2x8 200g/m2 nepromokavá s oky 2x8 m stříbrná |
skladem
|
405 Kč |
Celkem 433 produktů
Elektrická sekačka
Procraft NM2100
Doprava zdarma
skladem
3 230 Kč
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 16,8 kg |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF920-230
Doprava zdarma
skladem
8 299 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 920 mm |
| Průměr kotouče: | 230 mm |
Aku rázový utahovák
Procraft PWA36bb (bez baterie a nabíječky)
skladem
2 173 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Úhlová bruska
Procraft PW 1200ES 125 mm s regulací otáček
skladem
1 337 Kč
| Příkon: | 860 W |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Elektrická řezačka na dlažbu
Procraft PF1000/180
skladem
1 930 Kč
| Typ: | Elektrická |
| Délka řezu: | 400 mm |
| Průměr kotouče: | 180 mm |
Aku rázový utahovák
Procraft PWA80 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
Průmyslový odvlhčovač
Procraft DH50
Doprava zdarma
skladem
12 627 Kč
| Určeno pro prostor: | 150 m3 |
| Objem nádrže: | 7 l |
Aku sekačka
Procraft PLM22 (bez baterie a nabíječky)
Doprava zdarma
skladem
3 530 Kč
| Pojezd: | NE |
| Objem koše: | 50 L |
| Hmotnost: | 11 kg |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
