Výpis produktů výrobce Haier
Nejprodávanější produkty v kategorii Haier
| 1 |
|
Haier HWO60SM2E9B |
ihned k expedici
|
10 990 Kč | |
| 2 |
|
Haier H6 ID46G3YTB Titanium |
ihned k expedici
|
15 990 Kč | |
| 3 |
|
Haier H38FMWID2S7 |
ihned k expedici
|
6 990 Kč |
Celkem 111 produktů
Ostrůvkový odsavač par
Haier HADD9SS6B
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
29 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 88 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/hod. |
Plynová varná deska
Haier HAHG7WL5WS6X/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 990 Kč
| Barva: | Nerez, černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná mikrovlnná trouba
Haier H38MWID4ID27N
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 28 l |
| Gril: | Ano |
UHD LED televize
Haier H55K85FUX
Doprava zdarma
ihned k expedici
10 990 Kč
| Úhlopříčka: | 139 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
Vestavná pračka
Haier BHA6SD69M6DB9-S
Doprava zdarma
ihned k expedici
19 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Spotřeba el. energie: | 0.35 kWh |
| Náplň: | 9 kg |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW7518CF
Doprava zdarma
ihned k expedici
26 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 146 kWh/annum |
| Výška: | 177.2 cm |
Vestavná monoklimatická chladnička
Haier HATL 126 DE
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
Výsuvný odsavač par
Haier HABT6CBS6XBSLC
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Výkon odsávání: | 762 m3/h |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID46G3HTB Titanium
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Celkový objem: | 78 l |
Vestavná mikrovlnná trouba
Haier H38FMWID627N
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 25 l |
| Gril: | Ano |
Samostatná vestavná trouba
Haier H4MWID49C6NQB
Doprava zdarma
ihned k expedici
29 990 Kč
| Celkový objem: | 44 l |
| Barva: | Černá |
| Horký vzduch: | Ano |
Komínový odsavač par
Haier HATSI120BCS6BVOC
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 119.8 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBQW5719E
Doprava zdarma
ihned k expedici
27 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 259 kWh/ rok |
| Výška: | 193.5 cm |
Vestavná pračka se sušičkou
Haier BHA6SD696M6DB9-S
Doprava zdarma
ihned k expedici
22 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.35 kWh |
| Náplň: | 9 kg |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM4FS8BH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
14 990 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
