Výpis produktů výrobce Haier
Nejprodávanější produkty v kategorii Haier
| 1 |
|
Haier HSR3918EWPG |
ihned k expedici
|
13 999 Kč | |
| 2 |
|
Haier HWO60SM2F9XH |
ihned k expedici
|
8 990 Kč | |
| 3 |
|
Haier HASTKU10B |
ihned k expedici
|
1 990 Kč |
Celkem 111 produktů
Plynová varná deska
Haier HAVG7WL4HB
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
8 999 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vinotéka
Haier HWS42GDAU1
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | G |
| Spotřeba el. energie: | 142 kWh/annum |
| Výška: | 82 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW5518E
Doprava zdarma
ihned k expedici
19 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 216 kWh/annum |
| Výška: | 177.2 cm |
Komínový odsavač par
Haier HATS9CBS4BWIFI
Doprava zdarma
A +
A +
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Hlučnost: | 64 dB |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW7518C
Doprava zdarma
ihned k expedici
27 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 150 kWh/annum |
Plynová varná deska
Haier HAVG5D4TB
Doprava zdarma
ihned k expedici
10 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID68M5YTB Titanium/ID Series 6 + Cashback 5000 Kč
Doprava zdarma
Cashback 5000 Kč
A ++
Cashback 5000 Kč
A ++
ihned k expedici
39 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Spotřeba el. energie: | 0.99 kWh |
| Celkový objem: | 78 l |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F5XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Kompaktní vestavná trouba
Haier H4MWID69C6NQB
Doprava zdarma
ihned k expedici
29 990 Kč
| Celkový objem: | 44 l |
| Barva: | Černá |
| Gril: | Ano |
UHD QLED televize
Haier H55S80FUX
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 990 Kč
| Úhlopříčka: | 139 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
UHD LED televize
Haier H50K85FUX
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 990 Kč
| Úhlopříčka: | 127 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení: | 4K Ultra HD |
Šuplíkový mrazák
Haier HFE 172 NF DE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 200 l |
Vestavná myčka nádobí
Haier XIT 6C3TB3B
Doprava zdarma
ihned k expedici
19 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
Haier XUT 6C3TB3B
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
Haier XI 4A4M4PB
Doprava zdarma
ihned k expedici
21 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Plynová varná deska
Haier HAHG6BF4TX
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID23B4HTB Titanium/ID Series 2
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
12 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Spotřeba el. energie: | 0.97 kWh |
| Celkový objem: | 78 l |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID46G3SHTB
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
20 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Spotřeba el. energie: | 0.97 kWh |
| Celkový objem: | 78 l |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW7519C
Doprava zdarma
ihned k expedici
31 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 150 kWh/annum |
| Výška: | 193.5 cm |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2FK3BH
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Spotřeba el. energie: | 1.1 kWh |
| Celkový objem: | 70 l |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW7519CF + Cashback 3000 Kč
Doprava zdarma
Cashback 3000 Kč
Cashback 3000 Kč
ihned k expedici
30 990 Kč
| Spotřeba el. energie: | 150 kWh/annum |
| Výška: | 193.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
