Výpis produktů výrobce Haier
Nejprodávanější produkty v kategorii Haier
| 1 |
|
Haier HATB 174 DE |
ihned k expedici
|
13 990 Kč | |
| 2 |
|
Haier HAMTB56IRB1S |
ihned k expedici
|
15 990 Kč | |
| 3 |
|
Haier HBW7518DT |
ihned k expedici
|
24 990 Kč |
Celkem 97 produktů
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HATB 174 DE
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 234 kWh/annum |
Indukční varná deska
Haier HAMTB56IRB1S
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Šířka: | 65 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Americká chladnička
Haier HSR3918EWPG
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 317 kWh/annum |
| Výška: | 177.5 cm |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F9XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
8 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW7518DT
Doprava zdarma
ihned k expedici
24 990 Kč
| Energetická třída: | D |
Vestavná myčka nádobí
Haier XI 6B0S3FSB
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID46G3YTB Titanium
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Celkový objem: | 78 l |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2P8XH + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná mikrovlnná trouba
Haier HWO38MG2HXB
Záruka 5 let
ihned k expedici
4 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 25 l |
| Gril: | Ano |
Kompaktní vestavná trouba
Haier H4MWID49G6NQB
Doprava zdarma
ihned k expedici
27 990 Kč
| Celkový objem: | 44 l |
| Barva: | Černá |
| Horký vzduch: | Ano |
Indukcni varná deska s integrovanym odsavacem par
Haier HAIH6IEMCE + Cashback 4000 Kč
Doprava zdarma
Cashback 4000 Kč
Cashback 4000 Kč
ihned k expedici
39 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Plynová varná deska
Haier HAHG7WL5WS6X/1
Doprava zdarma
ihned k expedici
11 990 Kč
| Barva: | Nerez, černá |
| Počet plotýnek: | 5 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Kompaktní vestavná trouba
Haier H4MWID69C6NQB
Doprava zdarma
ihned k expedici
29 990 Kč
| Celkový objem: | 44 l |
| Barva: | Černá |
| Gril: | Ano |
Vestavná pračka
Haier BHA6SD69M6DB9-S
Doprava zdarma
ihned k expedici
19 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Spotřeba el. energie: | 0.35 kWh |
| Náplň: | 9 kg |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F5XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
9 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Šuplíkový mrazák
Haier HFE 172 NF DE
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 200 l |
Vestavná myčka nádobí
Haier XUT 6C3TB3B
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
Haier XI 4A4M4PB
Doprava zdarma
ihned k expedici
21 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Plynová varná deska
Haier HAHG6BF4TX
Doprava zdarma
ihned k expedici
9 990 Kč
| Barva: | Bílá, černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavná myčka nádobí
Haier XI1C1TB4LPCFB
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 11 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište