Výpis produktů výrobce Haier
Nejprodávanější produkty v kategorii Haier
| 1 |
|
Haier HATB 174 DE |
ihned k expedici
|
13 990 Kč | |
| 2 |
|
Haier HAMTB56IRB1S |
ihned k expedici
|
15 990 Kč | |
| 3 |
|
Haier HBW7518DT |
ihned k expedici
|
24 990 Kč |
Celkem 111 produktů
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HATB 174 DE
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 234 kWh/annum |
Indukční varná deska
Haier HAMTB56IRB1S
Doprava zdarma
ihned k expedici
15 990 Kč
| Šířka: | 65 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Americká chladnička
Haier HSR3918EWPG
Doprava zdarma
ihned k expedici
13 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 317 kWh/annum |
| Výška: | 177.5 cm |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW7518DT
Doprava zdarma
ihned k expedici
24 990 Kč
| Energetická třída: | D |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2F9XH
Doprava zdarma
Záruka 5 let
A +
Záruka 5 let
A +
ihned k expedici
8 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Vestavná myčka nádobí
Haier XI 6B0S3FSB
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID46G3YTB Titanium
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
15 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Celkový objem: | 78 l |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM2P8XH + 5 let záruka na celý spotřebič
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
6 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Celkový objem: | 70 l |
| Barva: | Nerezová |
Kompaktní vestavná trouba
Haier H4MWID49G6NQB
Doprava zdarma
ihned k expedici
27 990 Kč
| Celkový objem: | 44 l |
| Barva: | Černá |
| Horký vzduch: | Ano |
Indukcni varná deska s integrovanym odsavacem par
Haier HAIH6IEMCE + Cashback 4000 Kč
Doprava zdarma
Cashback 4000 Kč
Cashback 4000 Kč
ihned k expedici
39 990 Kč
| Šířka: | 59 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná kombinovaná chladnička
Haier HBW5518D
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.59 kWh |
| Výška: | 177.2 cm |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID2P5B5EYTB
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Spotřeba el. energie: | 0.99 kWh |
| Celkový objem: | 78 l |
Kompaktní vestavná trouba
Haier HWO45NB6T0B1
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
ihned k expedici
19 999 Kč
| Celkový objem: | 34 l |
| Barva: | Černá |
| Gril: | Ano |
Kombinovaná chladnička
Haier EHD3PWDNPW186
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 185 cm |
Vestavná myčka nádobí
Haier XS 6B0S3FSB
Doprava zdarma
ihned k expedici
17 990 Kč
| Energetická třída: | B |
| Počet sad: | 16 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
Haier XI1C1TB4LPCFB
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 11 |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID46G5SYTB Titanium/ID Series 4
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
22 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Spotřeba el. energie: | 0.99 kWh |
| Celkový objem: | 78 l |
Samostatná vestavná trouba
Haier H6 ID2P3B4VYTB
Doprava zdarma
A ++
A ++
ihned k expedici
13 990 Kč
| Energetická třída: | A++ |
| Spotřeba el. energie: | 0.99 kWh |
| Celkový objem: | 78 l |
Vestavná mikrovlnná trouba
Haier H38DMWID26NB
Doprava zdarma
ihned k expedici
12 990 Kč
| Barva: | Černá |
| Celkový objem: | 34 l |
| Gril: | Ano |
Samostatná vestavná trouba
Haier HWO60SM4FK3BH
Doprava zdarma
ihned k expedici
14 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Spotřeba el. energie: | 1.1 kWh |
| Celkový objem: | 70 l |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
