Výpis produktů výrobce Extol Premium
Nejprodávanější produkty v kategorii Extol Premium
| 1 |
|
Extol Premium (8878203) extra silná 200g/m2, 3x5m |
skladem
|
485 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8823501) 305mm |
skladem
|
739 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8895061) 550W, 72m, 1500l/h, 75mm, 1" |
skladem
|
4 459 Kč |
Celkem 1637 produktů
Ruční aku vysavač
Extol Premium (8891872) SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Barva: | černá, červená |
| Objem sáčku/nádoby: | 0.5 l |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
Aku tlakový čistič
Extol Premium 8891858 SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
| Maximální tlak: | 22 bar |
Aku úhlová bruska
Extol Premium 8891838 bruska úhlová aku SHARE20V, 125mm, BRUSHLESS, 4Ah
Doprava zdarma
skladem
2 499 Kč
Čerpadlo na znečištěnou vodu
Extol Premium (8895013) 3v1, 900W, 13000l/h, 10m
Doprava zdarma
skladem
2 649 Kč
Aku vytlačovací pistole
Extol Premium 8891864, SHARE20V, 20V Li-ion, 2000mAh
Doprava zdarma
skladem
2 689 Kč
Bruska úhlová
Extol Premium (8892020) AG 230 SR
Doprava zdarma
skladem
2 699 Kč
| Průměr kotouče: | 23 cm |
Míchadlo stavebních směsí
Extol Premium (8890601) 1600W, 2 rychlosti
Doprava zdarma
skladem
2 749 Kč
Svěrák otočný
Extol Premium (8812630) multifunkční, 125mm, 15kg, rozevření 125mm, upínací síla 16kN o 360° otočná čelist
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák |
Jump startér
Extol Premium (8897321) 700A, pro naftové a benzínové motory, powerbanka 5V, 19V
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
Vzduchová hadice
Extol Premium (8865146) guma, 1/2", (13/19mm), 50m
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895016 čerpadlo ponorné kalové, nerezové tělo, 1100W, 1600l/h, 15m kabel
Doprava zdarma
skladem
2 789 Kč
| Příkon/výkon: | 1100 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 950 cm |
Plachta
Extol Premium 8878214 plachta PE nepromokavá silná 200g/m2, 8x12m, PE
Doprava zdarma
skladem
2 790 Kč
Čerpadlo
Extol Premium (8895000) 250W, 9000l/hod
Doprava zdarma
skladem
2 949 Kč
| Příkon/výkon: | 250 W |
Bruska stolní
Extol Premium (8892120) 520W, kotouč 200mm
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Příkon: | 520 W |
Dílenský vysavač
Extol Premium (8895800) multifunkční se zásuvkou a funkcí čištění filtru, 30l, 6m kabel, 3m hadice, 1400W
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Barva: | Černá/nerezová |
| Hlučnost: | 85 dB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
