Výpis produktů výrobce Extol Premium
Nejprodávanější produkty v kategorii Extol Premium
| 1 |
|
Extol Premium (921005) 5m, š. pásku 19mm |
ihned k expedici
|
79 Kč | |
| 2 |
|
Extol Premium (8877044) zahradní vypichovač na plevel s oporou, délka 36cm |
ihned k expedici
|
99 Kč | |
| 3 |
|
Extol Premium (8812302) poříz rovný, s plast. rukojeťmi, délka 480/250mm ostří |
ihned k expedici
|
344 Kč |
Celkem 1637 produktů
Svinovací metr
Extol Premium (921005) 5m, š. pásku 19mm
ihned k expedici
79 Kč
| Rozsah měření do:: | 5 m |
Zahradní vypichovač
Extol Premium (8877044) zahradní vypichovač na plevel s oporou, délka 36cm
ihned k expedici
99 Kč
| Typ: | Vytrhávač plevele |
Svinovací metr
Extol Premium 921002, 2m, š. pásku 16mm
ihned k expedici
39 Kč
| Rozsah měření do:: | 2 m |
Svinovací metr
Extol Premium (921003) 3m, š. pásku 16mm
ihned k expedici
49 Kč
| Rozsah měření do:: | 3 m |
Šňůra pletená
Extol Premium 8856414 šňůra pletená polypropylenová, 4mm x 20m
ihned k expedici
85 Kč
| Barva: | Modrá |
Nůžky na větve
Extol Premium (8873116) teleskopické převodové dvousečné, 670-940mm, HCS
ihned k expedici
629 Kč
| Typ: | Zahradnické nůžky |
Nůžky zahradnické
Extol Premium (8872105) přímé, 200mm, na stříhání rostlin do průměru 6mm, pracovní délka čelistí 75mm, HCS
ihned k expedici
230 Kč
| Typ: | Zahradnické nůžky |
Svěrka
Extol Premium 8815403 - svěrka trubková nastavitelná, fixace na pevném konci pomocí trubky s vnějším závitem DN 20 - 3/4" -26,9mm
ihned k expedici
309 Kč
| Druh nářadí: | svěrka |
Svinovací metr
Extol Premium 3171L metr svinovací, 2m, š. pásku 8mm
ihned k expedici
45 Kč
| Rozsah měření do:: | 2 m |
Svěrka
Extol Premium 8815402 trubková nastavitelná, pro průměr trubky 1/2"
ihned k expedici
249 Kč
| Druh nářadí: | Svěrák na trubky |
Nůžky zahradnické
Extol Premium (8872108) 205mm, na stříhání větví do průměru 20mm, HCS
ihned k expedici
265 Kč
| Typ: | Zahradnické nůžky |
Digitální multimetr
Extol Premium 8831254 s automatickou volbou rozsahů
ihned k expedici
739 Kč
| Typ: | Digitální multimetr |
Kompresor auto 12V
Extol Premium (8864001) CC 160
ihned k expedici
1 389 Kč
| Maximální tlak: | 10.3 bar |
| Napájení: | 12 V |
Šňůra pletená
Extol Premium 8856413 šňůra pletená polypropylenová, 3mm x 20m
ihned k expedici
60 Kč
| Barva: | Tyrkysová |
Svinovací metr
Extol Premium (8821025) 5m, š. pásku 19mm
ihned k expedici
75 Kč
| Rozsah měření do:: | 5 m |
Řezačka obkladů
Extol Premium (8841076) ložisková, 600mm
ihned k expedici
1 999 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 600 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (8878202) 200g/m2, 2x8m, PE
ihned k expedici
528 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 200 cm |
Aku strunová sekačka
Extol Premium 8895712 sekačka strunová aku, 30cm, 20V Li-ion, 2000mAh
ihned k expedici
2 348 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
Roušky
Ochranné roušky hygienické, balení 50ks, rozměr 17,5x9,5cm, třívrstvá s filtrační vložkou, CE certifikát (8856700)
ihned k expedici
86 Kč
| Typ ochranné pracovní pomůcky: | Rouška |
Aku řetězová pila
Extol Premium 8891923 jednoruční SHARE20V, 12cm, bez baterie a nabíječky
ihned k expedici
1 099 Kč
| Příkon/výkon: | 20 V |
| Délka lišty: | 12 cm |
Zahradní rukavice
Extol Premium 8856646 rukavice nylonové, bezešvé, polomáčené v latexu, velikost 10"
ihned k expedici
44 Kč
| Velikost: | 10" |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
