Výpis produktů výrobce Extol Premium
Nejprodávanější produkty v kategorii Extol Premium
Celkem 1637 produktů
Ponorné čerpadlo
Extol Premium 8895014 čerpadlo ponorné, pro čerpání do sucha, 400W
skladem
2 149 Kč
| Příkon/výkon: | 400 W |
| Sací výška: | 700 cm |
| Max. dopravní výška: | 7 m |
Domácí vodárna
Extol Premium (8895150) pro čerpadla do vrtu, 24l, 4bar
skladem
2 189 Kč
| Příkon/výkon: | 230 V |
| Celkový objem: | 24 l |
Aku vrtací šroubovák s příklepem
Extol Premium 8891806 SHARE20V, BRUSHLESS, 2Ah (2×)
skladem
2 190 Kč
Kabely svařovací
Extol Premium (8898226) sada 2ks, 25mm2, 5m, 10-25, kleště 200A, guma
skladem
2 199 Kč
Kotoučová pila
Extol Premium 8893023 pila kotoučová/řezačka s laserem, zanořovací, 89mm, 705W
skladem
2 290 Kč
Řezačka obkladů
Extol Premium (8841078) ložisková, 800mm
skladem
2 299 Kč
| Typ: | Manuální |
| Délka řezu: | 800 mm |
| Průměr kotouče: | 22 mm |
Aku strunová sekačka
Extol Premium 8895712 sekačka strunová aku, 30cm, 20V Li-ion, 2000mAh
ihned k expedici
2 348 Kč
| Šířka záběru: | 30 cm |
Nepromokavá plachta
Extol Premium (14106) silná 150g/m2, 8x12m, PE
skladem
2 399 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1200 cm |
| Délka: | 800 cm |
Horkovzdušná pistole
Extol Premium (8891866) aku SHARE20V, 550°C, 20V Li-ion, 2000mAh
skladem
2 399 Kč
Aku řetězová pila
Extol Premium 8891921 SHARE20V, BRUSHLESS, 30cm, bez baterie a nabíječky
skladem
2 399 Kč
Aku hřebíkovačka/sponkovačka
Extol Premium 8891861 SHARE20V, 20V Li-ion, bez baterie a nabíječky
skladem
2 450 Kč
Ponorné čerpadlo
Extol Premium (414162) nerezové na znečištěnou vodu, 1100W, 15000l/h
skladem
2 455 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
