Výpis produktů výrobce Extol Craft
Nejprodávanější produkty v kategorii Extol Craft
| 1 |
|
Extol Craft 975000 odstraňovač plevele s pojezdovými kolečky |
ihned k expedici
|
219 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (5104) 100-250V, 140mm |
ihned k expedici
|
10 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft 955120 MINI, karbid/keramika |
ihned k expedici
|
155 Kč |
Celkem 635 produktů
Bruska vibrační excentrická
Extol Craft (407202) 430W, 125mm
skladem
1 353 Kč
| Průměr brusného kotouče: | 12.5 cm |
| Příkon: | 430 W |
Plachta
Extol Craft (16127) nepromokavá středně silná 100g/m2, 5x8m, PE
skladem
758 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 800 cm |
| Délka: | 500 cm |
Plachta
Extol Craft (16125) nepromokavá středně silná 100g/m2, 4x5m, PE
skladem
404 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 400 cm |
Benzínová elektrocentrála
Extol Craft (421011) 13HP/5,5kW (400V) 3x1,8kW (230V)
Doprava zdarma
skladem
16 700 Kč
| Typ: | Benzínový generátor |
| Trvalý výkon generátoru, kW: | 5.1 |
| Počet fází: | Třífázové |
Benzínová elektrocentrála
Extol Craft (421010) 13HP/5,5kW/230V
Doprava zdarma
skladem
15 063 Kč
| Typ: | Benzínový generátor |
| Trvalý výkon generátoru, kW: | 5.1 |
| Počet fází: | jednofázové |
Aku zahradnícké nůžky
Extol Craft 402456, BRUSHLESS, 20V Li-ion, 2Ah
skladem
1 650 Kč
| Typ: | Akumulátorový |
Plachta
Extol Craft (16128) nepromokavá středně silná 100g/m2, 6x10m, PE
skladem
1 389 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1000 cm |
| Délka: | 600 cm |
Plachta
Extol Craft (16130) nepromokavá středně silná 100g/m2, 10x15m, PE
Doprava zdarma
skladem
2 582 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1500 cm |
| Délka: | 1000 cm |
Plachta
Extol Craft (16129) nepromokavá středně silná 100g/m2, 8x12m, PE
skladem
1 581 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 1200 cm |
| Délka: | 800 cm |
Magnetický držák
Extol Craft (92323) držák L-typ magnetický na laser/kameru, 1/4" šroub
skladem
147 Kč
Schránka na peníze
Extol Craft (99008) přenosná s otvorem pro mince, 125×95×60mm, 2 klíče, plastový pořadač na mince
skladem
192 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
