Výpis produktů výrobce Extol Craft
Nejprodávanější produkty v kategorii Extol Craft
| 1 |
|
Extol Craft (11112) 4x6m |
ihned k expedici
|
298 Kč | |
| 2 |
|
Extol Craft (99106), 90x150cm, bílá, PES |
ihned k expedici
|
129 Kč | |
| 3 |
|
Extol Craft (11124) 5x6m |
ihned k expedici
|
349 Kč |
Celkem 635 produktů
Kompresorová sada
Extol Craft (99302) sada 3ks, max. 8bar (0,8MPa), pistole ofukovací, pistole foukací s manometrem, spirálová hadice 4m s rychlospojkami
skladem
674 Kč
| Maximální tlak: | 8 bar |
Aku šroubovák
Extol Craft (402114) 3,6V Li-ion, 1300mAh se svítilnou
skladem
688 Kč
| Napětí akumulátoru: | 3.6 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 7 |
Plachta
Extol Craft (16122) středně silná 100g/m2, 2x7m, PE
skladem
247 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 700 cm |
| Délka: | 200 cm |
Řezač otvorů do kachliček
Extol Craft (103900) O 20-90mm, uchycení do vrtačky
skladem
117 Kč
| Typ: | Řezač otvorů |
| Délka řezu: | - |
| Průměr kotouče: | 20-90 mm |
Bruska stolní
Extol Craft (410120) dvoukotoučová, 150W, 125x12,7x š.16mm
skladem
985 Kč
| Příkon: | 150 W |
Bruska stolní
Extol Craft (410130) dvoukotoučová, 350W, 200x16x š.20mm
skladem
1 862 Kč
| Příkon: | 350 W |
Aku vrtací šroubovák
Extol Craft (402400) 12V Li-ion, 1300mAh
skladem
1 099 Kč
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Kapacita akumulátoru: | 1300 mAh |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
Plachta
Extol Craft (16126) nepromokavá středně silná 100g/m2, 4x6m, PE
skladem
429 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 600 cm |
| Délka: | 400 cm |
Plachta
Extol Craft (16123) středně silná 100g/m2, 3x4m, PE
skladem
276 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 400 cm |
| Délka: | 300 cm |
Elektrická řetězová pila
Extol Craft (405610) 1800W, 350mm
skladem
2 115 Kč
| Příkon/výkon: | 1800 W |
| Délka lišty: | 35 cm |
Plachta
Extol Craft (16121) PE nepromokavá středně silná 100g/m2, 2x3m, PE
skladem
109 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 300 cm |
| Délka: | 200 cm |
Plachta
Extol Craft (16124) nepromokavá středně silná 100g/m2, 3x5m, PE
skladem
262 Kč
| Typ: | Plachta s oky |
| Šířka: | 500 cm |
| Délka: | 300 cm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
