Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG Mastery MaxiFlex FEE72706PM |
skladem
|
23 490 Kč | |
| 2 |
|
AEG 6000 SatelliteClean FSB53907Z |
skladem
|
17 990 Kč | |
| 3 |
|
AEG L8FBE48SIC |
skladem
|
23 490 Kč |
Celkem 137 produktů
Šuplíkový mrazák
AEG ATB48E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Barva: | Bílá |
| Celkový objem: | 85 l |
Jednodvéřová chladnička
AEG RTB411E1AW
Doprava zdarma
skladem
8 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 139 kWh/annum |
| Výška: | 84.5 cm |
Výsuvný odsavač par
AEG Mastery DPE5660M
Doprava zdarma
ihned k expedici
8 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Šedá |
Plynová varná deska
AEG Mastery HGB64420SM
Doprava zdarma
skladem
6 990 Kč
| Barva: | Nerezová |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Umístění ovládání: | Vpředu |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery DGB3523S
ihned k expedici
4 790 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 330 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

