Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG ATB48E1AW |
skladem
|
8 990 Kč | |
| 2 |
|
AEG Mastery TouchOpen MBB1756SEB |
ihned k expedici
|
13 990 Kč | |
| 3 |
|
AEG FFB73717PW |
skladem
|
16 990 Kč |
Celkem 136 produktů
Vestavná myčka nádobí
AEG 7000 GlassCare FSE76738P
Doprava zdarma
skladem
29 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSK93718P
Doprava zdarma
skladem
31 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná monoklimatická chladnička
AEG 9000 LongFresh SKE818E9ZC
Doprava zdarma
skladem
32 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 0.405 kWh |
| Výška: | 176,9 cm |
Vestavná vinotéka
AEG NKW8P21KAB
Doprava zdarma
skladem
34 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.27 kWh |
| Výška: | 44 cm |
Vestavná myčka nádobí
AEG 9000 ComfortLift FSE94848P
Doprava zdarma
skladem
35 990 Kč
| Energetická třída: | C |
Vestavná vinotéka
AEG NKW8P21KAT
Doprava zdarma
skladem
39 990 Kč
| Energetická třída: | F |
| Spotřeba el. energie: | 0.29 kWh |
| Výška: | 44 cm |
Indukční varná deska
AEG Mastery ComboHob CCE84543FB
Doprava zdarma
skladem
47 990 Kč
| Šířka: | 78 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

