Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG RTB411E1AW |
skladem
|
8 490 Kč | |
| 2 |
|
AEG Mastery HKB64453NB |
skladem
|
11 890 Kč | |
| 3 |
|
AEG TSC8M191CS |
skladem
|
38 990 Kč |
Celkem 136 produktů
Vestavná myčka nádobí
AEG 7000 GlassCare FHK74707P
Doprava zdarma
skladem
22 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FEE72706PM
Doprava zdarma
skladem
23 490 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Vestavná pračka
AEG L8FBE48SIC
Doprava zdarma
skladem
23 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Spotřeba el. energie: | 47 kWh/100 cyklů |
| Náplň: | 8 kg |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSE74738P
Doprava zdarma
skladem
23 990 Kč
| Energetická třída: | C |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSE83717P
Doprava zdarma
ihned k expedici
16 999 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG 7000 GlassCare FSE75768P
Doprava zdarma
skladem
24 990 Kč
| Energetická třída: | B |
Vestavná pračka se sušičkou
AEG 8000 PowerCare® L8WBE68SIC
Doprava zdarma
skladem
26 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 0.47 kWh |
| Náplň: | 8 kg |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FSK73768P
Doprava zdarma
skladem
27 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 15 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná kombinovaná chladnička
AEG Mastery CustomFlex SCE819E5TS
Doprava zdarma
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Spotřeba el. energie: | 216 kWh/annum |
| Výška: | 188.4 cm |
Vestavný odsavač par
AEG 7000 SilenceTech NDC7791SB
Doprava zdarma
skladem
28 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

