Výpis produktů výrobce AEG
Nejprodávanější produkty v kategorii AEG
| 1 |
|
AEG Mastery HGB64420SM |
skladem
|
6 990 Kč | |
| 2 |
|
AEG Mastery MaxiFlex FSB53927Z |
skladem
|
18 990 Kč | |
| 3 |
|
AEG OSF6I82EF |
skladem
|
14 990 Kč |
Celkem 136 produktů
Indukční varná deska
AEG Mastery IKE42640KB
Doprava zdarma
skladem
15 990 Kč
| Šířka: | 34 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 2 |
Vestavná myčka nádobí
AEG 6000 SatelliteClean FSE64610Z
Doprava zdarma
skladem
16 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Indukční varná deska
AEG 6000 DoubleBridge TO64IM00XB
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Šířka: | 56 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery SatelliteClean FEE53610ZM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery MaxiFlex FEE72910ZM
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Myčka nádobí
AEG FFB73717PW
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 86 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 15 |
Vestavný odsavač par
AEG Mastery 6000 Hob2Hood GDE689HB
Doprava zdarma
skladem
16 990 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 750 m3/h |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery FSE73407P
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Spotřeba el. energie: | 63 kWh/100 cyklů |
| Počet sad: | 9 |
Indukční varná deska
AEG 8000 SenseBoil & Fry TI64IB30FB
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Šířka: | 56 cm |
| Barva: | Černá |
| Počet plotýnek: | 4 |
Vestavná myčka nádobí
AEG Mastery AirDry FES5368XZM
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 13 |
| Ovládací panel: | Viditelný |
Vestavná myčka nádobí
AEG 6000 SatelliteClean FSB53907Z
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Vestavná myčka nádobí
AEG 6000 Mastery MaxiFlex FSB64907Z
Doprava zdarma
skladem
17 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Počet sad: | 14 |
| Ovládací panel: | Skrytý |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište

