Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber CYLINDRA ISOLA PLUS EV8 BK MATT A37 |
skladem
|
27 891 Kč | |
| 2 |
|
Faber INKA LUX 3.0 X A52 |
skladem
|
11 547 Kč | |
| 3 |
|
Faber Heaven 2.0 X A90 RB bez motoru |
skladem
|
22 437 Kč |
Celkem 506 produktů
Výsuvný odsavač par
Whirlpool AKR 5390/1 IX
skladem
3 590 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.9 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN IX/ A/ 60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
6 741 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.4 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4X
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA B/LA/72
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica HAIKU ISLAND BL/A/32
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
33 201 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 32 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Výsuvný odsavač par
ELICA ELITE 14 LUX GRIX/A/50
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | Cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica HIDDEN 2.0 IX/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 691 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 480 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica SHIRE BL/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 161 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560wh WHITE
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber TENDER X A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 992 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 400 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber Steelmax EV8 WH/ X A55
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 820 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 55 cm |
| Výkon odsávání: | 730 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 321 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C IX/ A/ 52
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Nerezová |
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX IX/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Elica EASY UX WH/F/50
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
18 891 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 50 cm |
| Výkon odsávání: | 610 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY BL/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 131 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica STONE IX/A/33
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
14 031 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 33 cm |
| Výkon odsávání: | 559 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica ACUTA IX/F/100
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
21 591 Kč
| Energetická třída: | A |
| Barva: | Nerezová |
| Hlučnost: | 65 dB |
Ostrůvkový odsavač par
Elica IKONA BL MAT/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
19 341 Kč
| Energetická třída: | A |
Vestavný odsavač par
Faber INKA LUX SMART EV8 X A70
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 190 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište