Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Faber CYLINDRA ISOLA GLOSS PLUS EV8 WH A37 |
skladem
|
27 891 Kč | |
| 2 |
|
Faber DAISY PLUS BK A80 |
skladem
|
13 995 Kč | |
| 3 |
|
Faber HEAVEN GLASS 2.0 WH KL A90 |
skladem
|
38 988 Kč |
Celkem 506 produktů
Klasický odsavač par
Mora OP 640 X
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Candy CFT610/5X/1
skladem
1 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Concept OPP1260bc
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Černá |
Vestavný odsavač par
Elica ERA GR/A/52
Záruka 5 let
skladem
2 691 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 220 m3/h |
Klasický odsavač par
Elica VERVE IX/F/60
Záruka 5 let
skladem
1 791 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Concept OPP 1260SS
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Nerezová |
Klasický odsavač par
Elica VERVE LUX IX/ F/ 60
Záruka 5 let
skladem
1 971 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica BOX IN LX/IX/A/60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 551 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 640 S
skladem
2 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Stříbrná |
Klasický odsavač par
Mora OP 642 W
Doprava zdarma
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Concept OPP1260wh
skladem
1 799 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Elica VERVE WH/F/60
Záruka 5 let
skladem
1 521 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Bílá |
Klasický odsavač par
Elica VERVE WH/F/50
Záruka 5 let
skladem
1 521 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 50 cm |
| Barva: | Bílá |
Výsuvný odsavač par
Mora OT 611 X
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 639 m3/h |
Klasický odsavač par
Mora OP 630 X
skladem
1 890 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica ERA BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište