Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Mora OP 640 S |
skladem
|
2 490 Kč | |
| 2 |
|
Concept OPP1260wh |
skladem
|
1 799 Kč | |
| 3 |
|
Concept OPP1250ss |
skladem
|
1 699 Kč |
Celkem 506 produktů
Výsuvný odsavač par
Gorenje TH62E4X
skladem
3 490 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 450 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C IX/ A/ 52
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Elica ERA B/LA/72
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA C WH/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 411 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 368 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRIX/A/90
Záruka 5 let
skladem
3 321 Kč
| Energetická třída: | D |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
| Barva: | Nerezová |
Vestavný odsavač par
Concept OPV3860bc BLACK
Záruka 3 roky
skladem
3 299 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 517 m3/h |
Klasický odsavač par
Faber 741 PLUS PB X A60
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Výsuvný odsavač par
Elica KREA ST IX F/ 90
Záruka 5 let
skladem
3 231 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 272 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 141 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA GR/A/72
Záruka 5 let
skladem
3 141 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Vestavný odsavač par
Faber INKA SMART C LG A70
Záruka 5 let
skladem
3 080 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 70 cm |
| Výkon odsávání: | 335 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY BL/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY LX WH/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica MISSY PB IX/A/60
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 395 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica ERA BL/A/52
Záruka 5 let
skladem
3 051 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 224 m3/h |
Klasický odsavač par
Concept OPP 2060
Doprava zdarma
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | E |
| Šířka: | 60 cm |
| Barva: | Nerezová |
Komínový odsavač par
Concept OPK3560bc
Záruka 3 roky
skladem
2 999 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 537 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište