Digestoře
Nejprodávanější produkty v kategorii Digestoře
| 1 |
|
Elica VERVE WH/F/50 |
skladem
|
1 521 Kč | |
| 2 |
|
Gorenje WHC623E16X |
skladem
|
4 490 Kč | |
| 3 |
|
Mora OT 611 X |
skladem
|
3 990 Kč |
Celkem 484 produktů
Komínový odsavač par
Electrolux Electrolux Intuit EFC226V
Doprava zdarma
skladem
11 490 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 59.8 cm |
| Barva: | Smetanová |
Komínový odsavač par
Electrolux Intuit KFVB19K
Doprava zdarma
A +
A +
skladem
23 990 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Šířka: | 89.8 cm |
| Barva: | Černá |
Komínový odsavač par
Faber TWEET EV8 WH A80
Doprava zdarma
skladem
12 501 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 700 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Concept OPV3560 SINFONIA
skladem
2 499 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 59.5 cm |
| Výkon odsávání: | 300 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica ELITE 14 LUX GRVT/A/90
Záruka 5 let
skladem
4 491 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 304 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber STILO COMFORT BK MATT A90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 547 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 690 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD GR/A/52
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
5 391 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 52 cm |
| Výkon odsávání: | 580 m3/h |
Ostrůvkový odsavač par
Faber BEAT DG MATT F45
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
12 969 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 43 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Vestavný odsavač par
Elica FOLD S IX/A/72
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
8 811 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 72 cm |
| Výkon odsávání: | 710 m3/h |
Vestavný odsavač par
Gorenje BHI611ES
skladem
2 990 Kč
| Energetická třída: | D |
| Šířka: | 53.4 cm |
| Výkon odsávání: | 370 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica JOY WHIX/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
10 791 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 713 m3/h |
Komínový odsavač par
Elica TAMAYA RAIL CRBR/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
7 551 Kč
| Energetická třída: | D |
Komínový odsavač par
Elica SHEEN-S WH/A/90
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
9 490 Kč
| Energetická třída: | A |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 650 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Elica LEVER IX/A/56
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
11 421 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 56 cm |
| Výkon odsávání: | 603 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Faber MAXIMA NG ECO BK A90 315.0751.364
Doprava zdarma
skladem
6 480 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 90 cm |
| Výkon odsávání: | 620 m3/h |
Komínový odsavač par
Faber THEA EV8 WH MATT A80 bez rámu
Doprava zdarma
Záruka 5 let
Záruka 5 let
skladem
16 947 Kč
| Energetická třída: | B |
| Šířka: | 80 cm |
| Výkon odsávání: | 740 m3/h |
Výsuvný odsavač par
Gorenje BHP62CLI
skladem
3 990 Kč
| Energetická třída: | C |
| Šířka: | 60 cm |
| Výkon odsávání: | 435 m3/h |
Dříve byl nutnou součástí kuchyně, dnes již může být dominantou vaší kuchyňské linky! Zbaví vás nejen par, ale i nepříjemných zápachů. Odasavač par, neboli digestoř, vybíráme podle velikosti kuchyně. Čím větší je kuchyně, tím spíše vybíráme odsavač par se silnějším odtahem. Digestoře dělíme na Klasické odsavače, Komínové odsavače, Ostrůvkové odsavače, Výsuvné neboli výklopné odsavače a Vestavné odsavače.
Se správným výběrem odsavače vám rádi poradíme v sekci Poradna. V našem eshopu Teshop.cz máme pro vás širokou nabídku osavačů par od ověřených značek jako jsou např. Faber, Gorenje, Mora, Amica a další.
Z velké části máme zboží k dodání ihned, takže svou novou digestoř můžete mít doma již zítra!
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
