Tipy na vánoční dárky
Nejprodávanější produkty v kategorii Tipy na vánoční dárky
| 1 |
|
Tblitz A7s TWS černá |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Bravo B 5033 |
|
ihned k expedici
|
1 288 Kč |
| 3 |
|
Concept SO 1060 In Time |
ihned k expedici
|
1 190 Kč |
Celkem 72 produktů
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HENDERSON stůl kulatý, ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Elektrická koloběžka
Aprilia eSR2
Doprava zdarma
Akce
Akce
ihned k expedici
11 990 Kč
| Dojezd: | 25 km |
| Maximální nosnost: | 100 kg |
| Velikost kol: | 10 " |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH-1632 15 ks Black Burgundy Metallic Line
Doprava zdarma
ihned k expedici
3 699 Kč
| Počet kusů v sadě: | 15 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Sada nádobí s mramorovým povrchem
Berlingerhaus BH 1222 Sada nádobí s mramorovým povrchem 10 ks Metallic Line červená
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 999 Kč
| Počet kusů v sadě: | 10 |
| Indukční ohřev: | Ano |
| Vnitřní povrch: | Mramorový |
Podlahový bezsáčkový vysavač
Hoover KS50PET 011 Khross
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 896 Kč
| Energetická třída: | A+ |
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Hlučnost: | 78 dB |
Domácí pekárna chleba
Bravo B 4262
ihned k expedici
2 369 Kč
| Příkon/výkon: | 850 W |
| Max. kapacita: | 1.2 kg |
| Barva: | Bílá |
Pekárna chleba
Domo B3974
ihned k expedici
2 135 Kč
| Příkon/výkon: | 550 W |
| Max. kapacita: | 1 kg |
| Barva: | Černá |
Aku šroubovák
Extol Industrial (8791110T) vrtací šroubovák aku s příklepem, 18V Li-ion, 4 pólový motor, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
skladem
1 999 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 18 |
Mlýnek na kávu
Krups GVX 242
ihned k expedici
1 790 Kč
| Příkon/výkon: | 110 W |
| Barva: | Černá/stříbrná |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 0.225 kg |
Sušička ovoce s časovačem
Concept SO 1060 In Time
Doprava zdarma
ihned k expedici
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Počet plat: | 9 |
Teploměr
Maxxo IRT02
ihned k expedici
1 461 Kč
| Napájení: | AA |
| Typ teploměru: | Digitální |
| Počet baterií: | 2 |
Zastřihovač vousů
Philips OneBlade Pro QP6530/15
ihned k expedici
1 390 Kč
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
| Barva: | Černá |
| Doba provozu: | 90 min |
Sušička ovoce
Concept SO 1020
ihned k expedici
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet plat: | 9 |
Zastřihovač vlasů a vousů
Braun MGK 5360 Grey
ihned k expedici
1 149 Kč
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
| Barva: | Šedá |
| Doba provozu: | 100 min |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
