Tipy na vánoční dárky
Nejprodávanější produkty v kategorii Tipy na vánoční dárky
| 1 |
|
Tblitz A7s TWS černá |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Bravo B 5033 |
|
ihned k expedici
|
1 288 Kč |
| 3 |
|
Concept SO 1060 In Time |
ihned k expedici
|
1 190 Kč |
Celkem 71 produktů
Bezdrátová sluchátka do uší
Tblitz A7s TWS černá
ihned k expedici
199 Kč
| Barva: | Černá |
| Bezdrátová: | Ano |
Sušička ovoce s časovačem
Concept SO 1060 In Time
Doprava zdarma
ihned k expedici
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Počet plat: | 9 |
Domácí pekárna chleba
Bravo B 4262
ihned k expedici
2 369 Kč
| Příkon/výkon: | 850 W |
| Max. kapacita: | 1.2 kg |
| Barva: | Bílá |
Sušička ovoce
Concept SO 1020
ihned k expedici
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet plat: | 9 |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Stolní lampa
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43456 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, tmavě modrá, ECONOMY, univerzální velikost
ihned k expedici
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43199 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá, univerzální velikost
ihned k expedici
269 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stolní lampa s lupou
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43461 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fialová/černá, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43458 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, růžová se třpytkou a bambulemi, dětská
ihned k expedici
239 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43465 4x45lm, USB nabíjení, světle šedá s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43459 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, modrá s bambulemi, dětská
ihned k expedici
239 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Modrá |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
