Tipy na vánoční dárky
Nejprodávanější produkty v kategorii Tipy na vánoční dárky
| 1 |
|
Tblitz Dots černá |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 2 |
|
Bravo B 4633 růžový |
ihned k expedici
|
334 Kč | |
| 3 |
|
Bravo B 4633 zelený |
ihned k expedici
|
332 Kč |
Celkem 72 produktů
Stolní mixér
Concept SM3365 smoothie
ihned k expedici
699 Kč
| Příkon/výkon: | 300 W |
| Pulsní spínač: | Ne |
| Materiál: | Tritan |
Stolní lampa
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa s lupou
Extol Light 43161, USB napájení, bílá, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení
ihned k expedici
789 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | F |
Sendvičovač
ECG S 2070 Panini
ihned k expedici
799 Kč
| Příkon/výkon: | 1200 W |
| Barva: | Nerezová, černá |
| Počet sendvičů: | 2 |
Věšák
Halmar WU11 černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Kov, plast |
| Výška (cm): | 90-142 |
Zastřihovač vlasů a vousů
Braun MGK 5360 Grey
ihned k expedici
1 149 Kč
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
| Barva: | Šedá |
| Doba provozu: | 100 min |
Sušička ovoce
Concept SO 1020
ihned k expedici
1 299 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet plat: | 9 |
Zastřihovač vousů
Philips OneBlade Pro QP6530/15
ihned k expedici
1 390 Kč
| Napájení: | Aku (Li-ion) |
| Barva: | Černá |
| Doba provozu: | 90 min |
Teploměr
Maxxo IRT02
ihned k expedici
1 461 Kč
| Napájení: | AA |
| Typ teploměru: | Digitální |
| Počet baterií: | 2 |
Sušička ovoce s časovačem
Concept SO 1060 In Time
Doprava zdarma
ihned k expedici
1 190 Kč
| Příkon/výkon: | 245 W |
| Barva: | Bílá/zelená |
| Počet plat: | 9 |
Mlýnek na kávu
Krups GVX 242
ihned k expedici
1 790 Kč
| Příkon/výkon: | 110 W |
| Barva: | Černá/stříbrná |
| Kapacita zásobníku na zrna: | 0.225 kg |
Aku šroubovák
Extol Industrial (8791110T) vrtací šroubovák aku s příklepem, 18V Li-ion, 4 pólový motor, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
skladem
1 999 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 18 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
