Tipy na vánoční dárky
Nejprodávanější produkty v kategorii Tipy na vánoční dárky
| 1 |
|
Bravo B 4262 |
ihned k expedici
|
2 369 Kč | |
| 2 |
|
ECG MS 300 White |
ihned k expedici
|
699 Kč | |
| 3 |
|
Bravo B 4633 modrý |
ihned k expedici
|
332 Kč |
Celkem 72 produktů
Nůž santoku
CS Solingen CS 037963
skladem
368 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
Cestovní rychlovarná konvice
Concept RK 7010
ihned k expedici
399 Kč
| Příkon/výkon: | 600 W |
| Celkový objem: | 0.4 l |
| Barva: | Bílá/šedá |
Pás na nářadí
Extol Premium (420) pás na nářadí kožený, 9 kapes (2 velké, 3 střední, 4 malé), držák na kladivo, poutko na klíče, kapsa na svinovací metr
ihned k expedici
479 Kč
Sada nožů
Berlingerhaus BH-2480 Sada nožů ve stojanu 7 ks Black Silver Collection
ihned k expedici
570 Kč
| Materiál čepele: | Nerezová ocel |
| Délka čepele: | 9 cm, 12.5 cm, 20 cm |
| Typ nože: | Šéfkuchařský, na pečivo, porcovací, univerzální, loupací |
BT reproduktor
Nexby Wawe 24 W
ihned k expedici
575 Kč
| Barva: | Černá |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Dálkové ovládání: | Ne |
Parní čistič
Taurus RAPIDISSIMO CLEAN
ihned k expedici
499 Kč
| Příkon/výkon: | 1050 W |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Celkový objem: | 350 ml |
Elektrický gril
Taurus MAXIMS PLUS
ihned k expedici
499 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá |
| Typ grilu: | Stojanový |
Kameninový gril
Taurus GALEXIA STONE
ihned k expedici
559 Kč
| Příkon/výkon: | 2000 W |
| Barva: | Černá/tmavě šedá |
| Typ grilu: | Stolní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
