Tipy na vánoční dárky
Nejprodávanější produkty v kategorii Tipy na vánoční dárky
| 1 |
|
Concept SO 1020 |
|
ihned k expedici
|
1 299 Kč |
| 2 |
|
Tblitz Dots bílá |
ihned k expedici
|
249 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
199 Kč |
Celkem 72 produktů
Nůž santoku
CS Solingen CS 037963
skladem
368 Kč
| Materiál čepele: | Nerez ocel |
| Délka čepele: | 18 cm |
| Typ nože: | Sekací, Krájecí |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43464 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, maskovací, univerzální velikost
skladem
245 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Khaki |
| Světelný tok: | 180 lm |
Aku šroubovák
Extol Industrial (8791110T) vrtací šroubovák aku s příklepem, 18V Li-ion, 4 pólový motor, 2000mAh, bez baterie a nabíječky
skladem
1 999 Kč
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Kapacita akumulátoru: | 2 Ah |
| Počet stupňů výkonu: | 18 |
Věšák
Halmar WU11 černá
2 - 3 týdny
853 Kč
| Barva: | Černá, Stříbrná |
| Materiál: | Kov, plast |
| Výška (cm): | 90-142 |
Komoda
Halmar WOOD komoda wotan, antracit (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
7 925 Kč
| Barva: | Dub, antracit |
| Výška (cm): | 80 cm |
Dřevěný jídelní stůl
Halmar HENDERSON stůl kulatý, ořechová (2 Karton)
Doprava zdarma
2 - 3 týdny
18 207 Kč
| Barva desky: | Ořech |
| Rozklad: | Ne |
| Styl: | Moderní |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
