Žehlička s parním generátorem Tefal GV8931E0
Katalogové číslo: 103457
![]()
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz
momentálně vyprodáno
podívejte se prosím na aktuálně dostupné produkty
Podobné kategorie

Potřebujete poradit s výběrem?
Zeptejte se co vás zajímá468 008 989 (po-pá: 8-17 hod)Napište nám svůj dotaz

Doprava zdarmaNyní již při nákupu nad 2 000 kč*

Dodání do druhého dnepokud je dostupnost Ihned k expedici

let na trhuMáme zkušenosti a historii

Odborné poradenstvíNechte si poradit od specialistů
Popis produktu
Žehlička s parním generátorem Tefal GV8931E0
- nejrychlejší a nejefektivnější žehlení i na nejodolnějších tkaninách
- dokonalá kombinace teploty a páry pro každý typ textilie pomocí jediného dotyku
- Tefal Auto Control Smart Technology s 3 přednastavenými programy
- nový patentovaný odvápňovací systém Anti-Calc s dvakrát větší účinností* výrazně prodlužuje životnost
- patentovaná samočisticí deska Gliss Glide Protect Autoclean s Paladiem pro dlouhotrvající kluznost
- nová úzká špička pro snadné a přesné žehlení všech míst a detailů
- nastavení Eco šetří 20% energie
- tlak páry 6,5 barů
- turbo pára až 400 g/min
- variabilní pára až 120 g/min
- rychlo-nahřívací parní generátor – za 2 minuty připraven k žehlení
- extra velká odnímatelná nádržka na vodu 1,6 l
- doplňování vody bez přerušení žehlení
- automatické vypínání po 8 min. bez použití
- lock systém pro snadné uchycení žehličky na generátoru a přenášení
- vertikální napařování
- pohodlné držadlo
- easycord systém pro snadnou manipulaci s přívodní šňůrou
- otevřená široká pata s protiskluzovými podložkami
- přívodní hadice na páru 1,8 m
- bojler z nerezové oceli 0,9 l
- kontrolka připravenosti k provozu
- kontrolka prázdné nádržky
- kontrolka nutnosti odvápnění
- tlačítko vypnuto/zapnuto
- prostor pro uložení parní hadice
- délka elektrické šňůry 1,8 m
- příkon 2010-2400W
- Test proveden v nezávislé laboratoři: srovnání nasbíraných vápenatých usazenin běžným kolektorem a novým kolektorem 2. generace.
Technické parametry
| Automatické vypnutí: | Ano |
| Barva: | Bílá/modrá |
| Displej: | Ne |
| Funkce Anti-Drip: | Ne |
| Hloubka: | 35.9 cm |
| Hmotnost: | 5.93 kg |
| Objem nádrže na vodu: | 0.0016 l |
| Parní ráz: | 400 g/min. |
| Pracovní tlak generátoru: | 6.5 bar |
| Svislé napařování: | Ano |
| Systém odvápňování: | Anti-Calc |
| Šířka: | 47 cm |
| Trvalý výstup páry: | 120 g/min. |
| Výška: | 27.8 cm |
GPSR - Odpovědná osoba
Tauer group a.s, 731 010 111, Sokolovská 651/136a, Praha 186 00, Česká republika





