Nabídka innogy sms
Nejprodávanější produkty v kategorii Nabídka innogy sms
| 1 |
|
Tefal XA491070 |
ihned k expedici
|
89 Kč | |
| 2 |
|
Rowenta EP 5640 |
ihned k expedici
|
1 424 Kč | |
| 3 |
|
Rowenta VU4210F0 |
ihned k expedici
|
1 613 Kč |
Celkem 9 produktů
Epilátor
Rowenta EP 5640
ihned k expedici
1 424 Kč
| Napájení: | Síť |
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Holící hlava: | Ano |
Stojanový ventilátor
Rowenta VU4210F0
ihned k expedici
1 613 Kč
| Průměr vrtule: | 40 cm |
| Počet stupňů výkonu: | 3 |
| Příkon/výkon: | 60 W |
Epilátor
Rowenta EP1110F0
ihned k expedici
699 Kč
| Počet stupňů výkonu: | 2 |
| Holící hlava: | Ano |
| Masážní systém: | Ano |
Podlahový sáčkový vysavač
Rowenta RO6853 EA
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 693 Kč
| Příkon/výkon: | 750 W |
| Barva: | Červená |
| Hlučnost: | 75 dB |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
