Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V |
skladem
|
399 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 2287 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/32W/230V |
ihned k expedici
|
405 Kč | |
| 3 |
|
Immax (07164-40) Neo LITE TUDO Smart s RGB podsvícením 40cm, 50W Tuya WIFI |
skladem
|
1 591 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 3689 Stropní svítidlo NEDDA 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
373 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (95567) LED stropní svítidlo LASANA 1 LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 672 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZD2232 LED panel 170×170, vestavný stříbrný, 12W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5581 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
196 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 1489 SONNET LED Stropní svítidlo LED/18W/230V 23cm
Poslední kus
ihned k expedici
489 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570075) stropní LED MERKUR 22x22 IP54 12W 850lm
Poslední kus
ihned k expedici
791 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (98527) CANICOSA 2 LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/24,5W/230V + DO
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 631 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96678) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 583 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Eglo (96164) LED Podhledové svítidlo FUEVA 1 LED/2,7W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 2.7 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Esto (780151A) LINE DL StB90 H12 Acryl
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 881 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 92579 Stropní svítidlo ALEA 1 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Kolarz (0342.12.5) DL ONTARIO, Chrom, 2 flg., E27, 60W, L 31cm, B 31cm, H 10cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá, chrom |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951611P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
497 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3951911P1) LED nástěnné a stropní svítidlo Polygon
Poslední kus
ihned k expedici
1 686 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.3 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Esto (780201) ARION 2xLED/15W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 788 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5588 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
181 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (318033116) SUEDE SVÍTIDLO STROPNÍ LED BÍLÁ 4x10W
Poslední kus
ihned k expedici
1 665 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Maytoni C032CL- L12W4K ZON stropní 1300lm, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
911 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Palnas (61001005) RENY LED 30W, 4200K/2550lm, d40cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 541 Kč
| Max. příkon zdroje: | 26 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 900637 FUEVA 5 LED D160mm 11W/1350lm 3000K IP44 černá, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Rabalux 75011 Larcia stropní svítidlo,LED 19W, 28,5cm IP44, 4000K, 1000lm, sensor
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 19 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
