Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Rabalux 3435 LUCAS LED/18W/230V |
ihned k expedici
|
235 Kč | |
| 2 |
|
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K |
skladem
|
339 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K |
skladem
|
333 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 5151 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
444 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Eglo (94548) Stropní svítidlo MOGANO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 651 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (93312) LED stropní svítidlo VICARO 2xLED/2,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Rabalux 3756 Stropní svítidlo RUBY 2xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
876 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Eglo 97361 PALOZZA
Poslední kus
ihned k expedici
1 999 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5566 LED Bodové svítidlo KAREN 3xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 96672 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé hranaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 169 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo 96677 LED Stmívatelné stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V matný chrom kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
920 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Stropní svítidlo
Eglo 95552 LED Stmívatelná stropní svítidlo PALOMARO-S LED/18W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 755 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné a stropní svítidlo
Eglo 96686 LED Stmívatelné nástěnné stropní svítidlo CAPASSO-C LED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 104 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5570 Lois stropní svítidlo LED 12W 800 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
169 Kč
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5572 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
142 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5576 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
117 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2669 Lois stropní svítidlo LED 24W 1700 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
757 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (5255) Svítidlo EYE S GU10 bílé
Poslední kus
ihned k expedici
417 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Nipeko NOW (8895) Svítidlo set bílo bílé
Poslední kus
ihned k expedici
600 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9572014) HOLDEN XL stropní svítidlo 550x550mm, 70W, max 4000lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
2 101 Kč
| Max. příkon zdroje: | 70 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570052) LED PANDORA 33cm, 1600lm, l8W, 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07148-B40) NEO LITE AREAS Smart stropní svítidlo 40cm, 24W černé Tuya Wi-Fi
Poslední kus
ihned k expedici
1 639 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Brilliant (G99524/75) Slimline d390, 22W, 2300lm
Poslední kus
ihned k expedici
1 688 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
GTV ATOL (9600048) 32W, 2560lm, 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
554 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
