Stropní svítidla
Nejprodávanější produkty v kategorii Stropní svítidla
| 1 |
|
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K |
skladem
|
269 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5131 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
231 Kč | |
| 3 |
|
Taurus FRESKO 5B |
ihned k expedici
|
4 999 Kč |
Celkem 235 produktů
Stropní svítidlo
Eglo (30932) LED Stropní svítidlo CABO 6xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 121 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (94075) LED stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
639 Kč
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
| Barva: | Bílá |
Stropní svítidlo
Eglo (96581) LED Stropní svítidlo OBIEDA 1xLED/11W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
928 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo (96671) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/21W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 445 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (3182331P5) LED stropní svítidlo WAWEL 1xLED/36W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 442 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Philips (3111031P0) LED stropní svítidlo MYLIVING MAUVE 1xLED/17W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
484 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (3182131P5) LED Stropní/ nástěnné svítidlo Wawel 17W 35cm
Poslední kus
ihned k expedici
865 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
KM (2024600) Svítidlo Pearl A35, Led 50W
Poslední kus
ihned k expedici
630 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (8718699681159) MOIRE 17W 4000K 1900lm
Poslední kus
ihned k expedici
385 Kč
| Max. příkon zdroje: | 17 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Immax (07074L-15) NEO sada 2x CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W černé Zigbee 3.0 +DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 257 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | A |
Stropní svítidlo
Immax (07133l) NEO CÉČKO 07133L Smart LED stropní svítidlo 60cm 43W černé Zigbee 3
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 526 Kč
| Max. příkon zdroje: | 43 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Immax (07072L-15) NEO CANTO Smart stropní svítidlo 15x15cm 12W bílé Zigbee 3.0
Poslední kus
ihned k expedici
1 130 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 39404 Stropní svítidlo PRINCIPE LED 14x3,15W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
9 097 Kč
| Max. příkon zdroje: | 44 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61004419) LADA 5xE27 černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 779 Kč
| Max. příkon zdroje: | 23 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Immax (07154-B30) NEO LITE PERFECTO 30x30cm, 24W, Tuya WIFI, černá
Poslední kus
ihned k expedici
1 731 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5590 Lois LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
128 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 32446 FUEVA 1 LED/24W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
846 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Kanlux (32946) LED BENO 18W NW-L-SE bílá 1550lm, 4000K, IP54, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Kanlux (32949) LED BENO N 18W NW-L-SE šedá 1400lm, 4000K, IP54, 22x22cm, senzor
Poslední kus
ihned k expedici
718 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Stropní svítidlo
Solight (WO8019) ESTELA 36W, 2700lm, d30cm, DO, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
365 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Top Light Boxter K30 CCT, 12/18/24W, max 2400lm, 3000/4000/6000K, výška 7cm
Poslední kus
ihned k expedici
896 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
