Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V |
skladem
|
169 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5163 Nástěnné svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
115 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V |
skladem
|
499 Kč |
Celkem 859 produktů
Stolní lampa
Ecolite Bond L077-MO, modrá
Poslední kus
ihned k expedici
268 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
220 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3687 Nástěnné svítidlo NEDDA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
219 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Obrazové svítidlo
Rabalux 3909 Obrazové svítidlo PICTURE SLIM LED/8W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
903 Kč
| Max. příkon zdroje: | 8 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
285 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6309 Bodové svítidlo SOMA 4xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
864 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6547 Bodové svítidlo GRANDO 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 975 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6592 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
578 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá/ měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Lustr
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 646 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (86814) Lustr na lanku OPTICA 2xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 690 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 050 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 4525 Stojací lampa GARETH 1xE27/40W/230V bílá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 504 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá, měděná |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 5568 Bodové svítidlo MYLIVING STRETCH 1xGU10/10W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
138 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Eglo 97883 LED Stropní svítidlo FRANIA-S LED/33,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 297 Kč
| Max. příkon zdroje: | 33.5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
267 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stropní svítidlo
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO
Poslední kus
ihned k expedici
1 815 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 2285 ROB bílá LED 32W IP 20 4000K 2100lm
Poslední kus
ihned k expedici
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 32 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lávová lampa
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
324 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Oranžová |
| Styl: | Moderní |
LED pásek
Rabalux 79022 STRIP, 19W, RGB, 500cm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2778 Nástěnné svítidlo ALETTA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
479 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
