Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 275 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
549 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4357 Clip E14 R50 1x MAX 40W černá |
ihned k expedici
|
299 Kč |
Celkem 859 produktů
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6307 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
589 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 6308 Bodové svítidlo SOMA 3xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
579 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo (49481) Stolní lampa NEWTOWN 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
620 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm
Poslední kus
ihned k expedici
2 369 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá/ stříbrná |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97886 Nástěnné svítidlo SAN PERI 1xE27/10W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 337 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lávová lampa
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
750 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Fialová |
| Styl: | Standardní |
Stolní lampa
Rabalux 1478 NOAH LED 5W černá
Poslední kus
ihned k expedici
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | F |
Lustr
Rabalux 3955 Lustr ALABASTRO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
469 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Eglo (89836) Stojací lampa PINTO 1xE27/60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 931 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Eglo 96435 LAROA stmívatelná LED/4,5W/230V bílá
Poslední kus
ihned k expedici
825 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Lampa s klipem
Eglo 96437 LED Stmívatelná lampa s klipem LAROA LED/4,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
738 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 7372 Francesca E14 1x MAX 40W bronzová/ bílá alabaster
Poslední kus
ihned k expedici
1 190 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/ bronzová |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4215 Arno Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
457 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
290 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá/ matný chrom |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 199 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Avide (HT8008F) Stoj.lampa10W 700lm bílá, změna chromatičnosti
Poslední kus
ihned k expedici
1 004 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stolní lampa
Rabalux 6979 Osias 9W, bílá
Poslední kus
ihned k expedici
699 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Eglo (96982) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 280mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
1 452 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Emos ZD2242 LED panel 225×225, vestavný stříbrný, 18W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
469 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Lustr
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 21 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
