Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá |
skladem
|
1 399 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4169 Stolní lampa DYLAN 1xE27/40W/230V |
ihned k expedici
|
379 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 3936 Lucas, Mennyezety, LED 12W |
ihned k expedici
|
239 Kč |
Celkem 859 produktů
Nástěnné svítidlo
Rabalux 2778 Nástěnné svítidlo ALETTA 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
479 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 4675 Lustr stahovací SMERLATO 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
674 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Lustr
Eglo (49465) Lustr PRIDDY 3xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 835 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (93003) Závěsné svítidlo PINTO 5xE27/60W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 897 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Eglo (95972) LED stropní svítidlo VOLTAGO 2 LED/20W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 289 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Eglo (96669) LED Stropní svítidlo FUEVA-C LED/15,6W/230V bílé kulaté
Poslední kus
ihned k expedici
1 551 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Eglo (96983) Závěsné svítidlo SABINAR 1xE27/60W/230V 400mm bílá
Poslední kus
ihned k expedici
2 321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Emos ZR4422 LED panel kruhový závěsný bílý, 40W neutrální bílá UGR
Poslední kus
ihned k expedici
1 727 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
Stojací lampa
Rabalux 4091 HARMONY LUX 1xE27/100W + 1xE14/40W
Poslední kus
ihned k expedici
1 507 Kč
| Typ: | Stojací lampa |
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Lesklý chrom, bílá vzor |
Závěsné svítidlo
Eglo 97653 PINTO GOLD
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED panel
Emos ZR5412-LED panel 60×60, vestavný bílý, 40W neutrální bílá
Poslední kus
ihned k expedici
824 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Barva: | Bílá |
Lustr na řetězu
Rabalux 7076 Lustr na řetězu PETRONEL 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 590 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Černá, bílá, hnědá |
Stropní svítidlo
Rabalux 5580 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5583 Lois stropní svítidlo LED 18W 1400 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
335 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Eglo 39357 Závěsné svítidlo SAGANTO 1 3xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
5 122 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Rabalux 7739 Margaret Lustr na lanku BEAT 1xE27/40W/230V šedá
Poslední kus
ihned k expedici
2 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nástěnné svítidlo
Eglo (99086) ZUBIALDE LED Nástěnné svítidlo LED/12W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 140 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 6780 Berry LED 4,5W modra
Poslední kus
ihned k expedici
356 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 5017 MARTHA 3xE14
Poslední kus
ihned k expedici
1 304 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 1479 NOAH LED 5W modrá
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 1481 NOAH LED 5W zelená
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | F |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
