Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Eglo (49385) Stolní lampa CHESTER 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
960 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (49457) Lustr STOCKBURY 2xE27/60W/230V |
skladem
|
2 760 Kč | |
| 3 |
|
Ledko (LEDKO/00291) LED lustr LED/21W/230V |
ihned k expedici
|
3 545 Kč |
Celkem 858 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95642) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 1xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický/ Rustikální |
Lustr
Eglo (96888) Lustr na lanku FOSALBA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058231PN) Bodové svítidlo Pongee Bílá 2xNW
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Avide (9570065) stropní LED PANDORA 76cm, dálkové ovládání, 4800lm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 376 Kč
| Max. příkon zdroje: | 80 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 4504 Alfons Nástěnná lampa 1xE27/25W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr na lanku
Eglo (49158) Lustr na lanku IPSWICH 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
782 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5584 Lois LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
170 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Vito (2026210) FINESSE LED 60x60, 60W, 4800lm, DO+AP, černá
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 400 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Vito (3400860) LUZ BS 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Závěsné svítidlo
Rabalux 8175 Regina E14 5x MAX 40W bronzová/ krémová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stojací lampa
Rabalux 8178 Stojací lampa REGINA 1xE27/60W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 827 Kč
Stropní svítidlo
Immax (07209LL) NEO PASTEL SLIM Smart LED 53W + dálkový ovladač Zigbee
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 063 Kč
Závěsné svítidlo
Eglo 97857 ROCCAFORTE E14, 3X40W
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 624 Kč
Stropní svítidlo
Rabalux 71203 Shaun2, 24W, 2450lm, 4000K, 22x22cm
Poslední kus
ihned k expedici
206 Kč
Stropní svítidlo
Top Light LED Metal 60B RC 60W, 6000lm, bílá 3000-6000K dálkové ovládání
Doprava zdarma
ihned k expedici
2 990 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
