Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 6309 Bodové svítidlo SOMA 4xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
838 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94593) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 168 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572038) svítidlo LED MIA 48W, 42x42cm, 3600lm, DO |
ihned k expedici
|
1 815 Kč |
Celkem 858 produktů
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo (30932) LED Stropní svítidlo CABO 6xGU10/3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 121 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95642) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 1xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický/ Rustikální |
Bodové stropní svítidlo
Eglo (96553) LED Bodové svítidlo SERAS 2xGU10/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 180 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | E |
Lustr
Eglo (96888) Lustr na lanku FOSALBA 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
2 100 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5058231PN) Bodové svítidlo Pongee Bílá 2xNW
Poslední kus
ihned k expedici
803 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Rabalux 5577 Lois stropní svítidlo LED 6W 350 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
158 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Kanlux (22117) MORTA B CT-DSO50 SR podhledové bodové svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
184 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570065) stropní LED PANDORA 76cm, dálkové ovládání, 4800lm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 376 Kč
| Max. příkon zdroje: | 80 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Nipeko (9900501) SUN-RISE 48W 5200lm RGB Tuya ovladač
Poslední kus
ihned k expedici
1 395 Kč
| Max. příkon zdroje: | 48 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Esto (70117) KAIRO CL D30 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
545 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571910) panel přisaz.24W pr.22cm 4000K, 2600lm
Poslední kus
ihned k expedici
275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stojací lampa
Rabalux 2197 Aristelo 1xE27/40W/230V krémová/zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
1 213 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Béžová |
| Počet žárovek: | 1 |
Závěsné svítidlo
Lemir (2973) Lustr 3R TERU 3xE27
Poslední kus
ihned k expedici
1 902 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené svítidlo
Vito (3400860) LUZ BS 15W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
490 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570520) LED HELIOS D38 24W
Poslední kus
ihned k expedici
655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Nástěnné svítidlo
Palnas (61001739) AIDA 1xE27 60W
Poslední kus
ihned k expedici
1 768 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux72237 HENLI LED 30W černá 76x76
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 453 Kč
| Max. příkon zdroje: | 30 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nástěnné svítidlo
Redo (01-3279) KALI 12W (3279)
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 873 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Závěsné svítidlo
Rabalux 8175 Regina E14 5x MAX 40W bronzová/ krémová
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
2 734 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 5 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Závěsné svítidlo
Rabalux 70131 LiTrack 5W, 360lm, 2700-5500K
Poslední kus
ihned k expedici
960 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
