Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
284 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V |
ihned k expedici
|
262 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9572002) BRAYDEN stropní svítidlo 400x200mm, 45W, max 3830lm, DO |
skladem
|
1 184 Kč |
Celkem 858 produktů
Lustr
Rabalux 2521 Závěsné svítidlo MATTHEW E27/6W
Poslední kus
ihned k expedici
492 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Eglo (31677) LED podhledové svítidlo FUEVA 1 1xLED/16,47W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
468 Kč
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95435) LED Bodové svítidlo BERNEDO 1xLED/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
564 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (3180331EO) LED stropní svítidlo MYLIVING SUEDE 4xLED/9W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 371 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Počet žárovek: | 4 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Philips (3182331P5) LED stropní svítidlo WAWEL 1xLED/36W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 442 Kč
| Max. příkon zdroje: | 36 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | E |
Nástěnné a stropní svítidlo
Philips (333653116) Cinnabar LED nástěnné a stropní svítidlo BÍLÁ 1x22W 240V
Poslední kus
ihned k expedici
792 Kč
| Max. příkon zdroje: | 22 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Eglo 92579 Stropní svítidlo ALEA 1 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
334 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stropní svítidlo
Kolarz (0342.12.5) DL ONTARIO, Chrom, 2 flg., E27, 60W, L 31cm, B 31cm, H 10cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
16 627 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Barva: | Bílá, chrom |
Stropní svítidlo
Kolarz (731.U12.4.124) DL NONNA / Farfalla, 2 flg., E14, 60W, D 30cm, H 7cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
3 023 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
Lustr
Kolarz (960.810+5) LU VALERIE, Messing, glänzend, 15 flg., E14, 40W, IP20, D 75cm, LH 55cm, H 75-120cm
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
10 188 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 15 |
Závěsné svítidlo
Ideal Lux (035697) Závěsné svítidlo Flut SP1 bianco small
Poslední kus
ihned k expedici
1 655 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Bílá |
Nástěnné svítidlo
Eglo 97657 Nástěnné svítidlo FIUMANA 1xE14/40W/230V zlatá
Poslední kus
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Philips (5983131P1) LED bodové zápustné svítidlo HADRON
Poslední kus
ihned k expedici
409 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5057 Carmella LED Stropní svítidlo LED/50W/230V
Doprava zdarma
Poslední kus
Poslední kus
ihned k expedici
4 648 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Energetická třída: | G |
| Styl: | Moderní |
Podhledové svítidlo
Eglo 99144 Zápustné svítidlo FUEVA 5, 1200lm 10,5W WW
Poslední kus
ihned k expedici
442 Kč
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Eglo (98386) BELESER Stolní lampa 1xE27/60W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
1 014 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Lustr
Eglo (98349) BEDNALL Svítidlo závěsné 1xE27
Poslední kus
ihned k expedici
516 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
KM Vela KM1311-CN LOTUS 6,5W, 4000K, 660lm
Poslední kus
ihned k expedici
704 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6.5 W |
| Barva: | Černá |
| Energetická třída: | G |
Bodové stropní svítidlo
Rabalux 2082 Solo GU10 2x MAX 40W bílá
Poslední kus
ihned k expedici
527 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Eglo 75599 COLINEZZA E14
Poslední kus
ihned k expedici
586 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zápustné svítidlo
Kanlux (29589) AREL LED DO 14W-WW
Poslední kus
ihned k expedici
383 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | D |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
