Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
285 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 6547 Bodové svítidlo GRANDO 3xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
1 975 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 6592 Bodové svítidlo SOMA 2xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
578 Kč |
Celkem 859 produktů
Stolní lampa
Rabalux 74055 DAPHNI 1xE14, zelená
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Zelená |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Stolní lampa
Rabalux 74057 DAPHNI 1xE14, růžová
ihned k expedici
350 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Růžová |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED pásek
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Závěsné svítidlo
Ledko 00336 Závěsné svítidlo Levy
Poslední kus
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Hliníková |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Stropní podhledové světlo
Immax NEO PRACTICO 08240LL 18cm 24W - čtverec
Poslední kus
ihned k expedici
347 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Energetická třída: | F |
| Barva: | Bílá/mat |
Lankový závěs
Eglo 61355 Lankový závěs SALOBRENA 90cm
Poslední kus
ihned k expedici
339 Kč
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
| Barva: | Chrom |
Stropní svítidlo
Avide (9570015) LED JANET 18W 33cm 1260lm 4000K
skladem
339 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 5583 Lois stropní svítidlo LED 18W 1400 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
335 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Přisazené LED svítidlo
Emos ZM5131 LED panel 170mm, kruhový přisazený bílý, 12W teplá bílá
Poslední kus
ihned k expedici
335 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Avide (9570016) LED JANET 24W 38cm 1680lm 4000K
skladem
333 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Podhledové svítidlo
Emos ZV2132 LED panel 125×125, vestavný čtverec bílý, 11 W neutr. bílá
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Max. příkon zdroje: | 11 W |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Bílá |
LED pásek
Rabalux 79022 STRIP, 19W, RGB, 500cm, IP44
Poslední kus
ihned k expedici
329 Kč
| Energetická třída: | G |
| Délka: | 3 m |
Lávová lampa
Rabalux 4114 Glitter E14 G45 1x MAX 25W oranžová/stříbrná
Poslední kus
ihned k expedici
324 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Barva: | Oranžová |
| Styl: | Moderní |
Stropní svítidlo
Eglo 92579 Stropní svítidlo ALEA 1 2xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
323 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
KM (63000705) OH36-S bílá KOBI
skladem
321 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | - |
Přisazené svítidlo
Avide (9571030) panel přisaz.18W pr.23cm, 3000K, 1480lm
skladem
318 Kč
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Eglo (95642) LED Bodové svítidlo FILIPINA 1 1xGU10-LED/3,3W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3.3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický/ Rustikální |
Dekorativní svítidlo
Kanlux (23106) APUS LED WW Dekorativní svítidlo
Poslední kus
ihned k expedici
311 Kč
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
