Osvětlení interiéru
Nejprodávanější produkty v kategorii Osvětlení interiéru
| 1 |
|
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V |
|
ihned k expedici
|
349 Kč |
| 2 |
|
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá |
skladem
|
1 275 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4196 LED Stolní lampa s klipem JEFF 1xLED/4,5W/230V |
skladem
|
549 Kč |
Celkem 859 produktů
Stropní bodové svítidlo
AZzardo (AZ2865) Ika R IP65 Bodovka GU10 bílá
Poslední kus
ihned k expedici
253 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Podhledové svítidlo
Philips (5952331P3) LED podhledové svítidlo 1xLED/14W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
256 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Závěs k napájecí liště
Nowodvorski (9460 )Profile Suspension černé
Poslední kus
ihned k expedici
260 Kč
Stolní lampa
Rabalux 4458 Orlando Stolní lampa 1xE14/40W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
261 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá/šedá |
| Počet žárovek: | 1 |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6512 KAREN 1xLED/4W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1480 NOAH LED 5W lampa šedá
Poslední kus
ihned k expedici
262 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | F |
Stropní svítidlo
Rabalux 71126 Engon LED 18W, D27cm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
264 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stolní lampa
Rabalux 1479 NOAH LED 5W modrá
Poslední kus
ihned k expedici
267 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | F |
Podhledové svítidlo
Eglo 94521 LED Podhledové svítidlo FUEVA 1xLED/5,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
268 Kč
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
| Barva: | Matný nikl, bílá |
Stropní svítidlo
Avide (9570017) LED JANET 12W 26cm 840lm 4000K
skladem
269 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Bodové nástěnné svítidlo
Rabalux 6757 LED bodové svítidlo AGATA GU10/5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Vestavné svítidlo
AZzardo (AZ4230) bodovka IKA SQUARE, GU10, IP65, černá
Poslední kus
ihned k expedici
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71194 SHAUN2 24W, 2600lm, 4000K, d220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71197 SHAUN2 24W, 2460lm, 4000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71209 SHAUN 2 24W, 2420lm, 3000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 5509 Galen E14 1x MAX 40W šedá
skladem
273 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Šedá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Vito (2012650) Přisazená bodovka OLA-S11, černá GU10
Poslední kus
ihned k expedici
274 Kč
| Max. příkon zdroje: | 50 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Přisazené svítidlo
Avide (9571910) panel přisaz.24W pr.22cm 4000K, 2600lm
Poslední kus
ihned k expedici
275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Stolní lampa
Rabalux 4205 Patric E14 1x MAX 40W bílá/chromová
Poslední kus
ihned k expedici
276 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Bílá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Bodové stropní svítidlo
Eglo 94381 LED-LS/2 CHROM/KLAR-SATINIERT PERITO
Poslední kus
ihned k expedici
278 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Rabalux 3303 ALABASTRO 2xE27/60W/
Poslední kus
ihned k expedici
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
