SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4207 Stolní lampa PATRIC 1xE14/40W/230V |
ihned k expedici
|
284 Kč | |
| 2 |
|
Ledko (LEDKO/00284) LED závěsné svítidlo Nelio |
ihned k expedici
|
4 199 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 77092 Zaragoza LED IP54 10W černá 4000K |
skladem
|
590 Kč |
Celkem 1753 produktů
Vestavné svítidlo
(29311) Kanlux (29311) Chiro GU10 DSO-B vestavné svítidlo
skladem
386 Kč
| Max. příkon zdroje: | 35 W |
| Barva: | Černá |
Stropní svítidlo
Rabalux 3083 CEILO LED Stmívatelné stropní svítidlo LED/38W/230V bílá + DO 3000-6500K
Doprava zdarma
skladem
2 690 Kč
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ3220T Classic Candle Tail 6W ( 40W) E14
skladem
74 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Stropní svítidlo
Eglo 99222 Stropní svítidlo FUEVA 5 LED Stropní svítidlo LED/10,5W/230V
skladem
461 Kč
| Max. příkon zdroje: | 10.5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Světelný řetěz
ProGarden KO-AF5300210 LED PARTY 10 žárovek 7,5m
skladem
569 Kč
| Počet žárovek: | 10 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.5 m |
Chytrá LED žárovka
Alpina ED-225450 LED WIFI bílá stmívatelná E27 360LM
skladem
312 Kč
| Typ: | Chytrá žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4.9 W |
LED žárovka
Emos ZQ7E23 Classic R50 / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá
skladem
108 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
LED žárovka
Eglo 780232 E27-LED-G95, 4W, 300 lm, 1700K
skladem
97 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Rabalux 79004 SMD LED, GU10 , 5W, 400lm, RGB
skladem
189 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Čelovka
Ardon Čelovka KRATOS RAINBOW 1 HEADLAMP
skladem
597 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 350 lm |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva bílá (UM0904 WT)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Stromek kovový , závěsné, barva měděná (UM0923 COP)
skladem CEN
50 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Dekorativní světelný stromek
Homestyling KO-AX5330510 1600 LED 150 cm
Doprava zdarma
skladem
3 899 Kč
| Typ: | Stromek |
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zdobený - pr. 32 cm, šišky, jehličí a bobule, šedý (PRZ4017)
skladem CEN
483 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Věnec
Autronic Věnec zelený (o50 cm) - červené bobule a jablíčka. (PRZ4015)
skladem CEN
753 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Svícen
Autronic UM1036 SIL Svícen kovový - na 4 konické svíčky,kruhový,stříbrný
skladem CEN
350 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Závěsné svítidlo
Rabalux 72127 ELIA, LED 25W, 1150lm, 3000K, 120cm, černá
skladem
2 250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 25 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
LED reflektor
Kanlux (45819) XERTO EL SE 20W, CCT, IP44, PIR sensor
skladem
1 999 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71209 SHAUN 2 24W, 2420lm, 3000K, 220x220mm, bílá
skladem
270 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71212 SHAUN2 24W, 2390lm, 3000K, d220mm, černá
skladem
300 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Avide (9571967) D167mm 12W/69W, 950lm, CCT
skladem
280 Kč
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
