SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Emos P3531 3x AAA, 1x LED + 1x COB + 1x CREE XPG |
ihned k expedici
|
252 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43152) 100lm CREE XPG, zoom |
skladem
|
294 Kč | |
| 3 |
|
Emos ZQ8370 LED žárovka Classic MR16 9W GU10 teplá bílá |
ihned k expedici
|
48 Kč |
Celkem 1753 produktů
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
skladem
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stojací lampa
Avide (9570172) REMO Stoj. lampa 9W CCT bílá
skladem
1 275 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
Nástěnné svítidlo
Rabalux 3002 Nástěnné svítidlo ALABASTRO 1xE27/60W/230V
skladem
169 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Stropní svítidlo
Rabalux 5421 Stropní svítidlo UFO 2xE27/60W/230V
skladem
499 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43198 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, červená, univerzální velikost
skladem
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Červená |
| Světelný tok: | 180 lm |
Stojací lampa
Avide (9570173) REMO FLOOR BLACK Stoj. lampa 9W CCT černá
skladem
1 399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 9 W |
| Barva: | Černá |
| Počet žárovek: | 1 |
Stojací lampa
Rabalux 4026 ACTION 1xE27/100W+E14/25W stříbrná/oranžová
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Oranžová |
| Počet žárovek: | 2 |
Svítilna
Extol Light 43135 svítilna 150lm, nabíjecí, USB, zoom, XPE 3W LED
skladem
824 Kč
| Typ: | LED svítilna |
LED pochodeň
Extol Light (43147) s plamenem, 58cm, solární nabíjení, 33 LED
skladem
202 Kč
| Typ: | Pochodeň |
LED žárovka
Emos ZQ5150 Led žárovka klasik, 10,5W, E27, teplá bílá
skladem
69 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10,5 W |
Stolní lampa
Rabalux 4167 DOMINIC 1xLED/4,5W/230V
skladem
899 Kč
| Max. příkon zdroje: | 4.5 W |
| Barva: | Zlatá |
| Energetická třída: | E |
LED žárovka
Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální bílá
skladem
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43455 čepice s čelovkou 4x25lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová, ECONOMY, univerzální velikost
skladem
199 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová |
| Světelný tok: | 100 lm |
Čelovka
Extol Premium (8862100) 8 + 2 LED diod, dosvit 15m
skladem
178 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | Neuvádí se |
LED žárovka
Emos ZQ7140 LED žárovka Classic R63 10W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Svítilna
Extol Light (43136) 4000lm COB, zoom, USB nabíjení s powerbankou, 60W COB LED
skladem
1 099 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Svítilna
Extol Light 43141 svítilna 280lm, zoom, USB nabíjení, XPE LED
skladem
268 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Stropní svítidlo
Rabalux 2286 LED Stropní svítidlo ROB 1xLED/20W/230V
skladem
399 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stojací lampa
Rabalux 4188 Action hnědá/ bílá E27 1X MAX 100W + E14 1X MAX 25W
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Hnědá, bílá |
| Počet žárovek: | 2 |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
