SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Kolarz (264.71.6) TL HILTON, Nickel, gebürstet / Color, 1 flg., E27, 60W, IP20, D 33-50cm, H 56cm |
ihned k expedici
|
2 369 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 4115 Lávová lampa 1xE14/25W/230V |
ihned k expedici
|
339 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 7282 RAPLA LED/12W/230V IP54 |
ihned k expedici
|
774 Kč |
Celkem 1753 produktů
Venkovní nástěnné svítidlo
Avide (9570808) venk.svit. BERLIN IP54
Poslední kus
ihned k expedici
603 Kč
Kosmetické zrcátko
Immax (0708970L) FACE kosmetické zrcátko 3v1 stojánek QI nabíjení
Poslední kus
ihned k expedici
809 Kč
Koupelnové osvětlení zrcadla
Eglo 98677 LED PANDELLA 1 LED/14W/230V IP44 780mm
Poslední kus
ihned k expedici
1 347 Kč
Stropní svítidlo
Eglo (94526) LED Stropní svítidlo FUEVA 1 LED/16,5W/230V
Poslední kus
ihned k expedici
623 Kč
Solární nástěnné svítidlo
Entac (9570406) LED 4W solar 700lm 6400K s čidlem
Poslední kus
ihned k expedici
518 Kč
Přisazené svítidlo
Avide (9570432) LED prachotěs 24W, 2400lm, 4000K, 1225x41x32mm
Poslední kus
ihned k expedici
470 Kč
Stropní svítidlo
Ecolite W122-BI Hector 1xE27, 24,5cm, IP44, HF senzor
Poslední kus
ihned k expedici
549 Kč
Stojací lampa
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá
skladem
599 Kč
| Max. příkon zdroje: | 100 W |
| Barva: | Bílá/černá |
| Počet žárovek: | 2 |
LED žárovka
Emos ZQ5160 LED žárovka Classic A60 14W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 14 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 3302 Stropní svítidlo ALABASTRO 2xE27/60W/230V
skladem
425 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 2 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
