SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 4028 ACTION 1xE27/100W+E14/25W šedá/bílá |
ihned k expedici
|
599 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43462 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, šedá/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4062 ACTION 1xE27/100W+E14/25W černá/bílá |
skladem
|
599 Kč |
Celkem 1755 produktů
LED svítící přívěšek
Emos P3887 COB LED svítící přívěšek
ihned k expedici
47 Kč
| Typ: | LED svítící přívěšek |
LED svítidlo
Teslux TDP20SW3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
765 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 276 Nano ř. 100LED 7,4m CW TM
ihned k expedici
245 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 261 řet. 8fc 100L 10+5m CW TM
ihned k expedici
193 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 15 m |
Nástěnné svítidlo
Lamkur KM-1.55 GRAFIT materiál: wood/glass (27463) wall lamp
ihned k expedici
820 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 GREEN materiál: glass (28903) single lamp
ihned k expedici
823 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Zelená |
Lustr
Lamkur LM-1.1/38 RED materiál: glass (28927) single lamp
ihned k expedici
668 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Barva: | Červená |
Lustr
Lamkur LM-1.1/15 H materiál: steel (35017) single lamp
ihned k expedici
1 501 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Zápustné svítidlo
Eglo 98025 LED Panel SALOBRENA 1 LED/40W/230V bílá
ihned k expedici
2 190 Kč
| Energetická třída: | G |
Svícen na žárovku
Emos ZY2214 Svícen na žárovku E14 dřevěný bílý, hvězda, 48cm, vnitřní
ihned k expedici
290 Kč
| Typ: | Svícen na žárovku |
Stolní lampa
Nipeko 604.007 Stolní lampa Fanda E27 modrá
ihned k expedici
421 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Barva: | Modrá |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Emos Z74285 LED žárovka Filament A67 11W E27 neutrální bílá
ihned k expedici
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 11 W |
Spojovací vánoční řetěz
Emos D1AC03 Standard LED spojovací vánoční řetěz, 10 m, venkovní i vnitřní, studená bílá
ihned k expedici
153 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 10 m |
Spojovací řetěz
Emos D2AW03 Profi LED spojovací řetěz černý, 10 m, venkovní i vnitřní, teplá bílá
ihned k expedici
599 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 10 m |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 443 Řetěz ramp. 3,2x0,7M WW
ihned k expedici
411 Kč
| Počet žárovek: | 160 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.2 m |
Svítidlo se senzorem
Konnoc S-3545 3W LED COB
ihned k expedici
208 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | - |
Nástěnné svítidlo
Nowodvorski (3957) COLORADO 1xT5
ihned k expedici
119 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Stropní svítidlo
Palnas (61005195) Laura LED 27W, 3000K/2600lm, 22cm, černá
ihned k expedici
991 Kč
| Max. příkon zdroje: | 27 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
