SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5103 Stropní svítidlo UFO E27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light 43160 s lupou, USB napájení, 2400lm, 3 barvy světla, 5x zvětšení |
ihned k expedici
|
789 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570598) 12V,7,2W/m,RGB trafo, 3m |
ihned k expedici
|
342 Kč |
Celkem 1755 produktů
LED žárovka
Emos ZQ3221 LED-C38 žárovka Classic Candle 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
38 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Vánoční řetěz
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM
ihned k expedici
85 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 3 m |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 258 Nano 30LED AA CW TM
ihned k expedici
46 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka: | 3.3 m |
LED žárovka
Emos ZQ8350 LED žárovka CLS MR16 5,5W GU10 WW teplá bílá
ihned k expedici
90 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 5,5 W |
LED kempingová svítilna
Nedes FCL01 2x bílá 1W + 1x červená
ihned k expedici
172 Kč
| Typ: | LED svítilna |
LED žárovka
Emos ZQ3211 LED žárovka Classic Candle 4W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
28 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
LED žárovka
Emos ZQ7220 Classic R50 4W E14 teplá bílá
ihned k expedici
53 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4 W |
LED žárovka
Eglo 11659 CONNECT E27 13W RGB 11659
ihned k expedici
340 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 13 W |
Vánoční řetěz
Retlux RXL 383 řetěz 150LED 15+5 RDCW TM
ihned k expedici
249 Kč
| Počet žárovek: | 150 |
| Barva světla: | Červená a studená bílá |
| Délka: | 15 m |
LED svítidlo stropní
Teslux TCLL2018 LED svítidlo stropní mléčné 18W
ihned k expedici
762 Kč
| Max. příkon zdroje: | 18 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED svítidlo přisazené
Teslux TDP20SS3WW LED svítidlo přisazené mléčné 20W
ihned k expedici
601 Kč
| Max. příkon zdroje: | 20 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ7221 LED žárovka Classic R50 6W E14 neutrální bílá
ihned k expedici
66 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Vánoční osvětlení
Relux RXL 275 Nano ř. 100LED 7,4m WW TM
ihned k expedici
272 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 7.4 m |
Lustr
Rabalux 2563 Závěsné svítidlo SADIE E27/60W
ihned k expedici
1 313 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Moderní |
Koupelnové nástěnné svítidlo
Rabalux 5720 LED Koupelnové osvětlení zrcadla SILAS 1xLED/12W/230V
ihned k expedici
1 990 Kč
| Energetická třída: | E |
| Max. příkon zdroje: | 12 W |
| Styl: | Koupelna/ moderní |
LED žárovka
Emos ZQ5170 LED žárovka Classic A67 18W E27 teplá bílá
ihned k expedici
117 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
Lustr
Eglo 94388 Lustr RAZONI 3xE27/60W/230V
ihned k expedici
4 227 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 3 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
LED žárovka
Retlux RLL 453 R50 E14 Spot 8W DL
ihned k expedici
93 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
