SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Extol Light 43452 čepice s čelovkou 4x25lm, nabíjecí, USB, tmavě šedá, ECONOMY, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
199 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 5101 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
139 Kč | |
| 3 |
|
Extol Light 43463 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, modrá/černá, univerzální velikost |
ihned k expedici
|
259 Kč |
Celkem 1755 produktů
Solná lampa
Rabalux 4127 Solná lampa ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
419 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43193) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, růžová, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Solná lampa
Rabalux 4120 ROCK 1xE14/15W/230V
ihned k expedici
349 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Hnědá/ oranžová |
| Série: | ROCK |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43195) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, šedá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Šedá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43197 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, světle šedá/růžová, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
220 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | šedá, růžová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light 43196 čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, černá se třpytkou a bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
259 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Černá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s čelovkou
Extol Light (43194) čepice s čelovkou 4x45lm, nabíjecí, USB, fluorescentní žlutá, univerzální velikost
ihned k expedici
249 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Žlutá |
| Světelný tok: | 180 lm |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43466 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, tmavě modrá/fialová s bambulí, univerzální velikost
ihned k expedici
329 Kč
| Typ: | Čelová svítilna |
| Barva: | Modrá/fialová |
| Světelný tok: | 180 lm |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 220 kulič. 100LED 10+5m WW TM
ihned k expedici
272 Kč
| Počet žárovek: | 100 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 15 m |
Svítilna
Extol Light 43140 350lm, 360° osvětlení, USB nabíjení s powerbankou, CREE XPG2 R5 LED + 40x LED
ihned k expedici
669 Kč
| Typ: | Ruční svítilna |
Vánoční osvětlení
Befree Vánoční osvětlení řetěz 20x LED dioda, teplá bílá, 230V, délka 3.1m
ihned k expedici
290 Kč
| Počet žárovek: | 20 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.1 m |
Solná lampa
Rabalux 76009 IGDRASIL 1xE14 MAX 15W oranžová+dvěvo
ihned k expedici
476 Kč
| Max. příkon zdroje: | 15 W |
| Barva: | Oranžová |
| Série: | IGDRASIL |
Náhradní světlo do čepice
Extol Light (43191A) světlo do čepice, náhradní, nabíjecí, USB
ihned k expedici
179 Kč
| Typ: | Náhradní světlo do čepice |
Čepice s LED světlem
Extol Light 43460 čepice s čelovkou 4x45lm, USB nabíjení, fluorescentní oranžová/khaki zelená, oboustranná, univerzální velikost
ihned k expedici
227 Kč
| Typ: | Čepice s čelovkou |
| Barva: | Oranžová/Zelená |
| Světelný tok: | 180 lm |
LED žárovka
Emos ZQ1210 Classic Mini Globe 4W E14 teplá bílá
ihned k expedici
45 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
Stropní ventilátor se světlem
Taurus FRESKO 5B
Doprava zdarma
ihned k expedici
4 999 Kč
| Průměr vrtule: | 120 cm |
| Barva: | Stříbrná, nerez |
| Příkon/výkon: | 70 W |
Stolní lampa
Rabalux 4420 Raul LED/5,6W/230V
ihned k expedici
612 Kč
| Max. příkon zdroje: | 6 W |
| Barva: | Stříbrná |
| Energetická třída: | G |
Čelovka
Emos P3531 3x AAA, 1x LED + 1x COB + 1x CREE XPG
ihned k expedici
252 Kč
| Typ: | Svítilna |
| Světelný tok: | 330 lm |
LED žárovka
Emos Classic Candle 4W E14 Teplá bílá
ihned k expedici
30 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.1 W |
Stropní svítidlo
Rabalux 3436 LUCAS LED/24W/230V
ihned k expedici
250 Kč
| Max. příkon zdroje: | 24 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ8370 LED žárovka Classic MR16 9W GU10 teplá bílá
ihned k expedici
48 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 9 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
