SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 5121 Stropní svítidlo UFO 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
285 Kč | |
| 2 |
|
Eglo (94591) Lustr ROCAMAR 3xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
4 600 Kč | |
| 3 |
|
ProGarden KO-AXC100200 PARTY venkovní 10 žárovek |
skladem
|
634 Kč |
Celkem 1755 produktů
LED žárovka
Osram klasik, 7W, E27, teplá bílá
skladem
62 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Forever JDR E27 SMD 24LED 5W
ihned k expedici
60 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.5 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Filament Classic A60 6W 45W E27 Teplá bílá 280° 550 lm
skladem
58 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZF5121 LED žárovka Filament A60 3,4W E27 neutrální bílá
skladem
58 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.4 W |
LED žárovka
Emos ZQ9525 LED žárovka Classic JC 1,9W G9 neutrální bílá
skladem
56 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | G9 |
| Příkon/výkon: | 1.9 W |
LED žárovka
Rabalux 79105 SMD LED GU10, 8W, 700lm, 3000K
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU10 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic A60 8W 48W E27 Teplá bílá 300° 650 lm
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8 W |
LED žárovka
Emos ZQ1121 LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 neutrální bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic Mini Globe 6W E27 Teplá bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic Candle 6W E14 studená bílá
skladem
55 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Stropní bodové svítidlo
Rabalux 70199 LiTrack koncovka
ihned k expedici
55 Kč
| Max. příkon zdroje: | 5 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
