SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Rabalux 3687 Nástěnné svítidlo NEDDA 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
238 Kč | |
| 2 |
|
Philips (1735393P0) LED venkovní nástěnné svítidlo LED/4,5W |
ihned k expedici
|
568 Kč | |
| 3 |
|
Rabalux 4525 Stojací lampa GARETH 1xE27/40W/230V bílá |
ihned k expedici
|
2 504 Kč |
Celkem 1757 produktů
LED žárovka
Emos ZL4206 LED CLA 3x DIMM žárovka E27 11,5W A60 WW teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 10.5 W |
LED žárovka
Emos Z74265 LED žárovka Filament matná A60 A++ 6,5W E27 teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 6,5 W |
LED žárovka
Emos LED žárovka Classic MR16 4,5W GU5,3 teplá bílá
skladem
89 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | GU5.3 |
| Příkon/výkon: | 4.5 W |
LED žárovka
Emos ZF5147 LED žárovka Filament A60 / E27 / 3,8 W (60 W) / 806 lm / teplá bílá
skladem
88 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 3.8 W |
LED žárovka
Emos Z74204 LED žárovka Filament Candle 6W E14 neutrální bílá
skladem
87 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZQ1E23 CLS Mini Globe E14 4,2 W (40 W) 470 lm NV
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
LED žárovka
Emos ZQ1130 LED žárovka Classic Mini Globe 8W E27 teplá bílá
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7.3 W |
LED žárovka
Emos Z74237 LED FLM mini gl 6W, 806lm, E14
skladem
85 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
Vánoční řetěz
Retlux RXL 381 Nano 30LED AA RDCW TM
ihned k expedici
85 Kč
| Počet žárovek: | 30 |
| Barva světla: | Vícebarevná |
| Délka: | 3 m |
LED žárovka
Philips CorePro LEDbulb ND 5-40W A60 E27 840 studená bílá
skladem
82 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 5 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
