SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Retlux RXL 234 svícen 7LED WW TM |
ihned k expedici
|
416 Kč | |
| 2 |
|
Rabalux 3483 Stropní svítidlo TOM 1xE27/60W/230V |
ihned k expedici
|
220 Kč | |
| 3 |
|
Avide (9570701) podlinka 120cm, 19W, 4000K, 2000lm |
skladem
|
349 Kč |
Celkem 1753 produktů
Svítilna
Emos P3882 LED svítilna kovová, 9x LED, na 3xAAA
Poslední kus
ihned k expedici
114 Kč
| Typ: | LED svítilna |
Vánoční osvětlení
Retlux RXL 248 přírodní koule 16x WW TM
Poslední kus
ihned k expedici
113 Kč
| Počet žárovek: | 16 |
| Barva světla: | Teplá bílá |
| Délka: | 3.3 m |
LED žárovka
Emos Z74305 LED žárovka VNT mini-globe 2W E14 teplá bílá+
skladem
109 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 2 W |
LED žárovka
Emos ZQ7E23 Classic R50 / E14 / 4,2 W (40 W) / 470 lm / neutrální bílá
skladem
108 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 4.2 W |
LED žárovka
Emos ZQ5160 LED žárovka Classic A60 14W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 14 W |
LED žárovka
Emos ZQ7140 LED žárovka Classic R63 10W E27 teplá bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.8 W |
Žárovka do lednic
Emos Z6913 Žárovka do lednic 230V 1,6W E14 neutrální bílá
skladem
99 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 1.8 W |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71198 SHAUN2 7W, 690lm, 4000K, d120, černá
Poslední kus
ihned k expedici
99 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
Přisazené svítidlo
Rabalux 71201 SHAUN2 7W, 730lm, 4000K, 120x120mm, černá
Poslední kus
ihned k expedici
99 Kč
| Max. příkon zdroje: | 7 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | F |
LED žárovka
Emos Z74284 LED FLM A60 11W (100W) 1521lm E27
skladem
98 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 11 W |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
