SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
Nejprodávanější produkty v kategorii SVÍTIDLA a OSVĚTLENÍ
| 1 |
|
Eglo (94884) LED koupelnové stropní svítidlo WASAO 1 4xLED/5,4W/230V |
ihned k expedici
|
3 676 Kč | |
| 2 |
|
Extol Light (43139) 350lm, USB nabíjení, COB LED |
skladem
|
389 Kč | |
| 3 |
|
Entac (9571467) LED svítidlo 8W solar 700lm pir sensor 4000K IP65 |
skladem
|
458 Kč |
Celkem 1753 produktů
Stropní svítidlo
Rabalux 5580 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 3000K
Poslední kus
ihned k expedici
127 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
Reflektor
Retlux RSL 243 LED reflektor 10W 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
125 Kč
| Typ: | LED reflektor |
| Max. příkon zdroje: | 10 W |
| Světelný tok: | 800 lm |
Lustr
Rabalux 1414 Závěsné svítidlo ROXY E27/40W červená
Poslední kus
ihned k expedici
124 Kč
| Max. příkon zdroje: | 40 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | Neobsahuje zdroj |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva měděná (UM0904 COP)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
Vánoční dekorace
Autronic Srdce kovové , závěsné, barva bílá (UM0904 WT)
skladem CEN
120 Kč
| Sezóna: | Vánoce |
LED žárovka
Emos Z74271 LED žárovka Filament A60 D 8W E27 neutrální bílá
skladem
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 7 W |
LED žárovka
Emos Z74275 LED žárovka Filament matná A60 G 8,5W E27 teplá bílá
skladem
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 8.5 W |
LED žárovka
Kanlux (23491) světelný zdroj LED IDO 6,5W T SMD E14-NW
ihned k expedici
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E14 |
| Příkon/výkon: | 6 W |
LED žárovka
Emos ZQ8338 Classic MR16 A CLASS/ GU10 / 3 W (40 W) / 535 lm / neutrální bílá
skladem
119 Kč
LED žárovka
Emos Z74285 LED žárovka Filament A67 11W E27 neutrální bílá
ihned k expedici
119 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 11 W |
Nástěnné svítidlo
Nowodvorski (3957) COLORADO 1xT5
ihned k expedici
119 Kč
| Max. příkon zdroje: | 14 W |
| Počet žárovek: | Integrovaný LED modul |
| Energetická třída: | G |
Dětské stínidlo
Rabalux 4633 Dětské stínidlo LEON
Poslední kus
ihned k expedici
118 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Materiál: | Papír |
Stropní svítidlo
Rabalux 5576 Lois stropní svítidlo LED 3W 170 lm 4000K
Poslední kus
ihned k expedici
117 Kč
| Max. příkon zdroje: | 3 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Energetická třída: | G |
LED žárovka
Emos ZQ5170 LED žárovka Classic A67 18W E27 teplá bílá
ihned k expedici
117 Kč
| Typ: | LED žárovka |
| Závit/Patice: | E27 |
| Příkon/výkon: | 18 W |
LED žárovka
Emos ZQ8E42S Classic MR16 / GU10 / 7 W (60 W) / 800 lm / teplá bílá / krokově stmívatelná
skladem
117 Kč
Nástěnné svítidlo
Rabalux 5161 Nástěnné svítidlo UFO 1xE27/60W/230V
skladem
115 Kč
| Max. příkon zdroje: | 60 W |
| Počet žárovek: | 1 |
| Styl: | Klasický |
Nevíte si rady s výběrem?
Jsme pro Vás k dispozicitaké na telefonu
468 008 989 (po-pá: 8-17 hod.)
nebo nám svůj dotaz napište
